Prowadzisz blog firmowy?

Możemy to robić za Ciebie.

Ty podsyłasz tylko pomysły, materiały i JUŻ. Wszystko gotowe.

Albo jeszcze lepiej. Nie musisz nawet wymyślać tematów – zrobi to za ciebie copywriter.

W ramach strony Copywriter.pl zgromadziłem zespół sprawdzonych ludzi, którzy specjalizują się w pisaniu postów na bloga. 

Interesujący i stale rozbudowywany content to dzisiaj najlepszy sposób na SEO.

Daj nam się zatroszczyć o Twój blog firmowy.

Profesjonalnie i systematycznie.

Utrzymywanie stałej relacji z byłymi, obecnymi oraz przyszłymi klientami to jedna z najbardziej skutecznych technik marketingowych. 

Blogi firmowe, newslettery, magazyny korporacyjne i materiały referencyjne to sprawdzone i stosowane od lat narzędzia, które budują lojalność i zaufanie klientów

Systematyczne dostarczanie interesujących, wartościowych treści i informacji jest kluczem do zadomowienia się w ich świadomości. 

Działając na zasadzie wzajemności – Twoja firma będzie ich pierwszym wyborem w momencie, gdy będą dokonywać zakupu.

ZRZUĆ Z SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ, A MY ZAJMIEMY SIĘ ZA CIEBIE PISANIEM I REDAGOWANIEM POSTÓW.

Utrzymywanie ciekawego i aktualizowanego na bieżąco bloga firmowego to czasochłonne zajęcie.  Wymaga stałego zaangażowania oraz konsekwencji w działaniu. 

Wiele firm z entuzjazmem publikuje swoje pierwsze wpisy na blogach, wysyła swoje pierwsze numery newsletterów…

…z czasem jednak ten zapał znika, a u czytelników pozostaje niesmak. Zamiast angażować na długie godziny swoje moce przerobowe, powierz te obowiązki specjalistom.

Prowadzony przeze mnie zespół zaufanych i sprawdzonych copywrtierów świadczy profesjonalne usługi outsourcingowe z zakresu pisania i redagowania postów na blogi firmowe.

Zgłoś się do nas!

W czasach, w których dotarcie do Klienta staje się coraz bardziej kosztowne, nowego znaczenia nabiera każde zdanie, każde słowo, które mamy do przekazania.

Specjalizujemy się w pisaniu tekstów, które nie tylko przykuwają uwagę, ale również niosą  sobą dokładnie określony i przemyślany komunikat. Mój zespół składa się z copywriterów i redaktorów o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach.

Są wśród nich zarówno polscy, jak i obcojęzyczni profesjonaliści.

Główne kryteria, które decydują o wyborze moich współpracowników to: talent, pasja oraz odpowiedzialność za powierzony im projekt. Podczas naszej pracy korzystamy z najlepszych praktyk i rozwiązań usprawniających zarządzanie prowadzonymi przez nas projektami.

Do każdego z Klientów przydzielony jest Osobisty Opiekun.

Dba on o sprawną realizację zlecenia, dotrzymywanie terminów oraz o sprawny przepływ informacji pomiędzy Klientami a naszym zespołem.

Formularz Kontaktowy

powered by Typeform