freelancer

Agnieszka Walko-Mazurek

5.0/5 (3 Opinie)
Jest z nami od 24 stycznia 2020

Creativity & Honesty Are All I Care For...

Jeśli szukasz copywritera, który trafnymi słowami zachęci klientów do zakupu Twoich produktów lub skorzystania z Twoich usług to dobrze trafiłeś.

Od ponad 3 lat pomagam przedsiębiorczym ludziom tworząc profesjonalne teksty sprzedażowe, blogowe, marketingowe, poradnikowe i inne. Dzięki temu idee, które krążą w głowach właścicieli małych i dużych firm przekształcają się w wartki nurt słów, który inspiruje do działania ich klientów.

Specjalizuję się w tekstach WIZERUNKOWYCH na strony typu “O NAS”, tekstach NA BLOGA ORAZ STORYTELLING’U.

Pisząc skupiam się przede wszystkim na odbiorcach tekstu. Staram się jak najlepiej poznać ich zainteresowania, preferencje i oczekiwania wobec Twojej firmy. Dzięki temu mój tekst na Twojej stronie wciąga ich i trzyma aż do ostatniej linijki. Wówczas możesz być pewien, że odwiedzający Twoją stronę staną się Twoimi klientami.

Piszę również teksty w języku angielskim oraz japońskim. Od ponad 10 lat zajmuję się tłumaczeniami w tych dwóch językach. Dlatego oferuję także usługi tłumaczeniowe.

Bardzo dobrze znam CMS WordPress.

Ja piszę – Ty zyskujesz!

If you are looking for a copywriter who will encourage customers to buy your products or services, you are in the right place.

For over 3 years I have been helping the enterpreneurs to stand out by creating professional texts for landing pages, blogs, sales pages, „About us” pages and other. Thanks to this, the ideas that circulate in the minds of the enterpreneurs turn into a smooth flow of words that inspires their clients to act.

I specialize in „ABOUT US” pages, BLOGS and STORYTELLING.

When writing, I focus primarily on the texts’ recipients. I do my best to get to know their interests, preferences and expectations towards the company. Therefore, my text on your website keeps them engaged until the last line. You can be sure that the visitors of your website will turn into your customers.

I also write texts in English and Japanese. I have worked as a translator ​​for over 10 years.

I Write – You Gain!

Usługi

Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce
Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce