freelancer

Danuta Detyna

0.0/5 (0 Opinie)
Jest z nami od 1 lipca 2020

Algorytmy Google będą się zawsze zmieniać, lecz prawdziwie wartościowy content przetrwa wszystkie internetowe rewolucje.

Copywritingiem i content writingiem zajmuję się już od 2013 roku. W tym czasie miałam przyjemność współpracować z markami takimi jak Zalando, Zalando Lounge, Sephora, C&A, Peek&Cloppenburg i wiele innych. Tworzę treści zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Choć zabrzmi to nieco jak frazes, to tak, moja praca jest moją pasją. Traktuję każdy projekt tak, jakbym tworzyła go dla swojej własnej firmy i tworzę content, w który sama wierzę. Możesz być pewien, że zależy mi na efektach i zadowoleniu Twoich odbiorców równie mocno, jak Tobie.

W życiu prywatnym staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Znajdziesz mnie m.in. w filharmonii, na łonie natury lub też doskonalącą swoje umiejętności akrobatyki powietrznej na aerial silks. To tylko kilka z moich wielu zajawek, lecz wystarczy już o mnie, wszak to nie Tinder, tylko Copywriter.pl ;). Z tego akapitu zapamiętaj tylko jeden wniosek: nic co content marketingowe, nie jest mi obce. Moja elastyczność to nie tylko akrobatyczne sztuczki w powietrzu, lecz także bogactwo tematów, z zakresu których mogę stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości content.

Autentyczność, sumienność i kreatywne podejście do różnych tematów sprawiają, że pisane przeze mnie teksty są wartościowe dla czytelnika, dzięki czemu Twoja marka buduje renomę i pozyskuje nowych klientów. W skutecznym content marketingu chodzi o to, by zadowolić nie tylko grupę docelowych odbiorców, lecz także Wujka Google. Znam na to sposoby i nie zawaham się ich użyć!

Kliknij tam, gdzie trzeba i razem ze mną zadbaj o skuteczny content marketing Twojej marki :).

Wybrane projekty

Współprowadzenie bloga Zalando Lounge

https://www.zalando-lounge.pl/magazine/jak-farbowac-ubrania/

Ekspercki artykuł dla HoneyColony [ANG}

https://www.honeycolony.com/article/fight-or-flight/

Edukacja i szkolenia

Mgr prawa

  •  WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
  •  październik 2009 - czerwiec 2020

Dzienne studia prawnicze zakończone obroną pracy magisterskiej z działu prawa żywnościowego.

Prawo lotnicze

  •  Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
  •  październik 2014 - czerwiec 2015

Studia podyplomowe na uczelni Łazarskiego w Warszawie.