freelancer

Jan Grochocki

0.0/5 (0 Opinie)
Jest z nami od 17 czerwca 2020

Przebieram w słowach

Zajmuję się zawodowo tym, czego potrzebuje praktycznie każdy biznes działający w internecie – pisaniem tekstów i komunikatów, które tworzą profesjonalny wizerunek i wspierają sprzedaż Twoich usług lub produktów.

Większość przedsiębiorców nie może na to znaleźć czasu, nie ma potrzebnych umiejętności lub nie wie, jak dobrze to zrobić. Ja to wiem i chętnie je dla Ciebie napiszę.

Podczas pisania na pierwszym miejscu stawiam odbiorcę i jego problemy, których rozwiązanie znajdzie w tekście. Treści w internecie nie muszą być nachalne i perswazyjne, aby sprzedawać – za to zaspokojenie potrzeb odbiorcy i dostarczenie mu wartościowych treści nie tylko pomoże w sprzedaży, ale także zbuduje cenną relację.

Poza copywritingiem zajmuję się popularyzacją czytelnictwa – prowadzę bloga na temat bibliofilii, czyli kolekcjonowania książek i introligatorstwa. Prowadzę w związku z nim warsztaty i prelekcje. Piszę także scenariusze filmowe – na podstawie jednego z nich powstał krótkometrażowy horror „Południca”, nawiązujący do legend słowiańskich.

Słowo pisane jest więc dla mnie nie tylko pracą, ale także sposobem na życie.

Usługi

Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce

Wybrane projekty

Artykuły na bloga firmowego na temat content marketingu i SEO

https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/content/jak-rozpoznawac-i-tworzyc-wartosciowe-tresci/

Prowadzenie bloga na temat kolekcjonowania książek i introligatorstwa

https://blog-introligatorski.pl/

Artykuły na bloga lifestylowego o życiu w Trójmieście

https://livemorepomerania.com/romantyczny-weekend-w-trojmiescie-2/