freelancer

Karolina

0.0/5 (0 Opinie)
Jest z nami od 20 czerwca 2020

Nikt nie czyta reklam. Ludzie czytają to, co ich interesuje. Czasami jest to reklama. – Howard Gossage

Nie bez powodu szukasz copywritera z słów i liter, który napisze dla Ciebie dopracowane do ostatniej kropki teksty. W swojej pracy stawiam na ciągły rozwój i doskonalenie się, dzięki czemu jestem na bieżąco w tematach copywriterskich, a Ty masz pewność, że teksty w Twojej witrynie nie są oklepane.

Być może potrzebujesz 400 słów, które oddadzą klimat i przekaz Twojej marki albo wyrywającego z butów i zdejmującego czapki z głów artykułu na stronę www – witam w królestwie znaczących słów!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

– Napisać teksty na stronę internetową – treści dopasowane do Twoich odbiorców, angażujące, merytoryczne oraz spełniające (wcześniej uzgodniony) cel.
– Stworzyć slogan lub hasło reklamowe – Twoi klienci są bombardowani komunikatami od konkurencji, dlatego potrzebujesz prostego, krótkiego i zapadającego w pamięć hasła, aby się przebić!
– Wykreować niebanalną infografikę – badania wykazały, że dobrze zaprojektowane formy wizualne znacznie bardziej przyciągają uwagę odbiorców i aż o 40% więcej osób reaguje na tę formę przekazu w porównaniu do tradycyjnego tekstu.
– Napisać tekst sprzedażowy, dzięki któremu skutecznie dotrzesz do swojej grupy odbiorców i przekonasz ich do wybrania właśnie Twojej oferty!

Pokaż się od dobrej strony!

Chcesz w końcu przebić się ze swoją usługą lub produktem na pierwsze strony wyszukiwarek, ale nie wiesz jak to zrobić?
Chcesz w końcu poczuć smak satysfakcji z profesjonalnie zaprojektowanej strony internetowej, która będzie wizytówką Twojej firmy?
Chcesz w końcu przestać odkładać ważne dla Ciebie biznesowe sprawy, w których nikt Cię nie zastąpi, na magiczne jutro?

Dzięki naszej współpracy zyskasz:
– świeży pogląd osoby z boku, która pomoże Ci wspiąć się na szczyty wyszukiwarek i przeniknąć pozytywnie do świadomości klientów;
– profesjonalne teksty, które zależnie od celu, pozwolą Ci rozwijać swoją działalność lub promować swoje usługi czy produkty;
– zawsze dostarczone na czas teksty lub infografiki;
– czas na zajęcie się sprawami, na które do tej pory nie było czasu;
– wiele możliwości docierania do nowych klientów oraz wzmacniania z nimi więzi;
– praktyczne wskazówki, jak prowadzić swoją stronę internetową oraz social media;
I wiele więcej. Wszystko zależy od branży, w której działasz!

Usługi

Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce
Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce

Edukacja i szkolenia

Copywriter sprzedażowy

  •  Wbiznes
  •  gru 2019 - cze 2020