freelancer

Katarzyna Muszyńska

0.0/5 (0 Opinie)
Jest z nami od 22 czerwca 2020

Potrzebujesz unikalnego contentu na stronę internetową swojego biznesu? Szukasz kogoś, kto napisze merytoryczne i wciągające artykuły na firmowego bloga? Planujesz stworzenie przydatnego dla klientów e-booka o tematyce branżowej? A może po prostu chcesz, by Twój biznes intensywniej zaistniał w przestrzeni online i świadomości klientów (obecnych i przyszłych), ale… zupełnie nie wiesz, jak to zrobić. To nie problem. Wystarczy, że opowiesz mi o swoim biznesie/projekcie i o tym, co chcesz osiągnąć. Brief, konkretne ustalenia i zaczynam działać!

Jak mogę Ci pomóc?

Jestem copywriterką ze sporym bagażem marketingowych doświadczeń. Tworzę unikalne, rzetelne treści, które zmierzają ku odbiorcy, jego potrzebom i emocjom. Stawiam na jasność przekazu i precyzyjnie buduję narrację marki, subtelnie prowadząc odbiorcę tam, gdzie życzy sobie tego Klient.

Codziennie piszę specjalistyczne artykuły blogowe i poradnikowe, które w lekki, ale merytoryczny sposób przekazują wiedzę poszukiwaną przez internautów. Na swoim koncie mam też wiele kompletnych stron firmowych i tematycznych, opisów produktowych, newsów, raportów z badań, case studies, tekstów mailingów i newsletterów.

Dla lubiących konkrety – krótkie “FAQ”:

1. W czym się specjalizuję?

– Artykuły blogowe, poradnikowe, edukacyjne,

– Content stron www, landing pages,

– Prezentacje produktu/usług/firmy, opisy produktowe.

Dodatkowo zarządzam również stronami internetowymi na WordPress.

2. Dla kogo piszę?

Przygotowuję treści zarówno dla znanych zagranicznych marek (adidas, Reebok, Zalando, Kayak), jak i lokalnych firm. Szczegóły w portfolio.

3. Czego nie piszę?

Nie podejmuję się pisania tekstów zapleczowych o niskiej wartości – i tak szczerze, nie polecam tej formy promocji.

4. Co mogę zagwarantować?

Poza tym, że zawsze dostarczam treści wysokiej jakości, gwarantuję terminowość i możliwość dokonania bezpłatnych zmian (o ile są uzasadnione i mieszczą się w początkowych ustaleniach – czyli nie wzięły się “z księżyca”).

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio i przygotowanymi usługami. Jeśli potrzebujesz treści, których nie znajdujesz w usługach, daj znać – jestem otwarta na nowe wyzwania.

Chcesz się dowiedzieć więcej o możliwościach współpracy? Pytaj śmiało!
Służę klawiaturą;)

Usługi

Service
  • 0.0/5 (0)
  • 0 w Kolejce