Honorowy system ratalny

Doskonale rozumiem, że jednorazowa opłata za kurs może być sporym wyzwaniem dla Twojego budżetu.  Wiele osób pyta mnie o opcję rozłożenia płatności za kurs na raty. 

Do tej pory była taka możliwość, ale za pomocą systemu TPay (raty w AliorBank). Wiązało się to jednak z ryzykiem odrzucenia wniosku przez bank oraz z dodatkowymi  odsetkami.

Postanowiłem więc stworzyć swój własny system ratalny, dzięki któremu możesz z łatwością dołączyć do społeczności kursu Copywriting Masterclass choćby dziś.

Jego zasady są bardzo proste:

1. Wypełniasz formularz, do którego link znajdziesz na dole tej strony. Podajesz swoje dane, wybierasz opcję:

2. Przesyłam Ci numer konta bankowego, na który będziesz przelewać co miesiąc  ratę (termin płatności wyznacza dzień przelania pierwszej raty). Sugeruję włączyć opcję cyklicznego przelewu – w ten sposób nie będzie trzeba pamiętać o płatności.

3. Od razu, gdy zostanie zaksięgowana pierwsza rata dam Ci dostęp do platformy kursowej i będziesz jej pełnoprawnym użytkownikiem.

4. Faktury lub rachunki będziesz otrzymywać na adres e-mail po uregulowaniu każdej raty.

5. Bardzo Cię proszę o terminowe wpłaty. Chciałbym tracić jak najmniej czasu na przypominanie o zaległych ratach. 

6. Decydując się na opcję ratalną wyrażasz zgodę, że zapłacisz wszystkie zadeklarowane raty.

7. W przypadku 14-dniowej zaległości za kurs , Twoje konto zostanie zawieszone, nadal jednak pod koniec kursu wystawię Ci rachunek lub fakturę na zaległą kwotę. 

8. Nadal obowiązuje gwarancja 21 dni na zwrot pieniędzy jeżeli nie jesteś zadowolony z kursu. Otrzymasz wtedy zwrot pierwszej raty.


Zapisuję się na system ratalny

Chcesz zostać dobrym copywriteremDołącz do społeczności naszego kursu.
Więcej
close-image