Rozgość się.

Nasza platforma da Ci dostęp do dobrych i sprawdzonych  copywriterów. Pomożemy Ci wytypować tego najlepszego i ustalić z nim warunki współpracy. Następnie możesz szybko rozpocząć swój projekt i sprawnie nim zarządzać.

Nowe teksty na stronę? Specjalistyczne posty na bloga? Tekst sprzedażowy? A może nazwa dla nowej marki? Teraz możesz wygodnie i bezpiecznie korzystać z usług rzetelnych, starannie wyselekcjonowanych copywriterów.

Nie chcemy być najtańsi. Chcemy być najlepsi. 

 • Co nas wyróżnia?

  Jakość

  Do otwartych platform copywriterskich może dołączyć praktycznie każdy samozwańczy copywriter. U nas obowiązuje ścisła selekcja. Wybieramy jedynie sprawdzonych freelancerów i stale nadzorujemy jakość ich pracy. W ten sposób dostarczamy klientom usługi, z których są w pełni zadowoleni.

 • Kim są współpracujący z serwisem copywriterzy?

  Wybierasz wśród najlepszych

  Do współpracy z naszym serwisem zapraszamy ekspertów, sprawdzonych freelancerów i starannie wyselekcjonowanych, młodych copywriterów. W ten sposób możemy zaoferować Ci usługi o różnych progach cenowych. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym z powodzeniem możesz zrealizować każdy projekt copywriterski.

 • Kto jest autorem tego serwisu?

  Jeden z najlepszych polskich copywriterów.

  Założycielem i osobą zarządzającą tym serwisem jest Jarek Kaniewski, uznany i doświadczony copywriter. Jarek od ponad 20 lat zajmuje się copywritingiem oraz kreatywnym doradztwem marketingowym. Pracuje dla największych polskich i międzynarodowych marek.
  Jego kampania społeczna “Pij Mleko. Będziesz Wielki” przeszła do kanonu polskiej reklamy. Jarek jest też trenerem i wykładowcą. Szkoli copywriterów na swoim kursie Copywriting Masterclass.

Working

Jak działa nasz serwis?

Po zarejestrowaniu się w serwisie masz dostęp do Pulpitu Klienta. Możesz stąd wygodnie zarządzać swoimi projektami. W zależności od swoich potrzeb możesz opublikować Zlecenie lub wybrać Usługę, z której chcesz skorzystać.

 • Czym jest Zlecenie?

  Zlecenie

  Jeżeli dokładnie wiesz, czego aktualnie potrzebujesz, możesz opublikować Zlecenie. Jest to zapytanie ofertowe z dokładną specyfikacją Twoich wymagań. Zlecenie zostaje przypisane do określonej kategorii usług copywriterskich. Po jego opublikowaniu na Twoim koncie zaczną pojawiać się oferty od naszych najbardziej doświadczonych w danym temacie copywriterów. Możesz przeczytać wiadomości od nich i zapoznać się z ich profilami.

 • Czym jest Usługa?

  Usługa

  Kolejnym sposobem na rozpoczęcie projektu jest wybór jednej z opublikowanych w serwisie usług? Nasi copywriterzy w Karcie Usługi dokładnie opisują, jaki serwis mogą dla Ciebie wykonać i za jaką stawkę. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz przeglądać usługi m.in. na podstawie słów kluczowych oraz specjalizacji, poziomu doświadczenia i stawek godzinowych copywritera. Jeżeli dana usługa wpisuje się w Twoje potrzeby, zamawiasz ją. Możesz też poprosić copywritera o opublikowanie usługi specjalnie dostosowanych do Twoich kryteriów.

 • Jak skontaktować się z copywriterem?

  Komunikacja w serwisie.

  Już przed rozpoczęciem projektu masz kontakt z wybranym przez Ciebie copywriterem. Możecie więc omówić ramy zlecenia, a nawet przeprowadzić wideokonferencję w celu doprecyzowania wszystkiego. Nasz system umożliwia prowadzenie wygodnych czatów z copywriterami oraz przesyłanie dokumentów. Naszych copywriterów obowiązują narzucone przez serwis wysokie standardy, jeżeli chodzi o poziom i sposób komunikacji z klientami. Nic nie jest pozostawione przypadkowi.

 • Jak przebiega praca nad zleceniem?

  Realizacja projektu.

  W momencie, w którym nasz system otrzyma Twoją płatność, copywriter rozpoczyna swoją pracę. W tym czasie jest z Tobą w stałym kontakcie. Standardowo nasi copywriterzy korzystają z narzędzi Google Docs, współdzieląc z Tobą dokument. Mając do niego wgląd możesz nanosić swoje uwagi, poprawki i komentarze. W ten sposób dokładnie wiesz, co się dzieje z Twoim projektem. 

 • Co się dzieje potem?

  Finalizacja projektu

  Gdy projekt jest już gotowy, copywriter przesyła Ci jego ostateczną wersję. Jeżeli projekt nie budzi żadnych zastrzeżeń, dokonujesz jego ostatecznej akceptacji. Wtedy dopiero uruchamiana jest wypłata dla copywritera. System poprosi Cię również o krótki komentarz i ocenę pracy copywritera.

Working

Często zadawane pytania

W tym miejscu publikujemy inne najczęściej pojawiające się pytania od naszych klientów. I oczywiście udzielamy na nie odpowiedzi.

 • Ile kosztuje korzystanie z platformy?

  Opłaty.

  W tym momencie korzystanie z platformy jest bezpłatne. Jedyną ponoszoną opłatą jest ustalone obustronnie wynagrodzenie dla copywritera. Zawiera ono prowizję agencyjną.  

 • Czy ceny w serwisie są cenami netto czy brutto?

  Finanse.

  Wszystkie kwoty podawane w serwisie są cenami brutto.

 • Kto wystawia fakturę? Copywriter czy agencja?

  Faktury.

  Wszystkie faktury wystawiane są przez nasz serwis. Z naszymi copywriterami rozliczamy się oddzielnie na podstawie osobnych umów.

 • Co jeżeli nie będę zadowolony z otrzymanego projektu?

  Gwarancja satysfakcji.

  W naszym serwisie wprowadziliśmy standardy, według których copywriterzy udostępniają Ci do akceptacji kolejne etapy swojej pracy. Możesz więc na bieżąco wnosić swoje uwagi i poprawki. W ten sposób zazwyczaj zapobiec sytuacji, w której efekt końcowy jest niezadowalający. Jeżeli mimo tego nie jesteś usatysfakcjonowany pracą copywritera, a kolejne “podania” nie przełamują impasu - możesz otworzyć spór, a my pomożemy jak najlepiej rozwiązać tę sytuację w najbardziej sprawiedliwy sposób. Naszym celem jest budowanie zespołu, którego kompetencje minimalizują ryzyko takiego scenariusza.

 • Czy mogę nawiązać stałą współpracę z copywriterem?

  Usługi abonamentowe.

  Masz w serwisie ulubionego copywritera i projekt, który najlepiej będzie realizowany na podstawie stałego miesięcznego wynagrodzenia? Możesz wtedy poprosić freelancera o utworzenie Usługi, która obejmuje jego miesięczną pracę dla Ciebie. Wykupujesz potem taką Usługę co miesiąc.

 • Czy mogę zatrudnić ulubionego copywritera w swojej firmie?

  Kontrakty.

  Nasi copywriterzy mają z nami podpisaną umowę na wyłączność względem kontaktów, które nawiązali dzięki platformie. Przewidujemy jednak możliwość “transferu” copywritera do Twojej firmy. W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym serwisem.

 • Nie znalazłem copywritera o interesującej mnie specjalizacji.

  Usługi szyte na miarę.

  Napisz do nas. Mamy bardzo duże rozeznanie na rynku oraz metody, które pomagają nam we właściwej selekcji freelancerów. Daj nam kilka dni, a znajdziemy dla Ciebie właściwą osobę. W tym celu możesz zgłosić się do nas przez nasz formularz kontaktowy.

Working