Rozgość się.

Wiemy, że znalezienie dobrego copywritera nie jest łatwe.  Prawdopodobnie Ty też już to wiesz.

Pierwsza dobra wiadomość

Już nie musisz szukać. Wszyscy dobrzy copywrierzy są tutaj. Przynajmniej wielu z nich. Stworzyliśmy miejsce, które jest epicentrum copywritingu w Polsce. Być może nie wszyscy o tym jeszcze wiedzą, ale Ty już tak.

Druga dobra wiadomość

To, że jesteśmy najlepsi, nie oznacza, że jesteśmy najdrożsi. Mamy tutaj copywriterów na różnych poziomach cenowych. Masz bardzo duży budżet - zostaniesz obsłużony przez jednego z najlepszych copywriterów w Polsce,
masz mocno ograniczony budżet - Twoim projektem zajmą się najbardziej utalentowani studenci kursu Copywriting Masterclass. Zawsze jednak to będą najlepsi copywriterzy na danym poziomie cenowym. 

Mamy już hattrick, bo to też super news!

Copywriting to branża, w której pracuje wielu przypadkowych ludzi. Próg wejścia w ten zawód jest bardzo niski, więc każdy z dnia na dzień może zostać copywriterem. Copywriter.pl to wyselekcjonowany zespół budowany z myślą o realnych potrzebach biznesu. Copywriting ma przecież pomagać sprzedawać i trzeba wiedzieć jak pisać,  żeby zainwestowane pieniądze szybko się zwróciły. A to jest nasz wspólny cel. 

 • Co nas wyróżnia?

  Jakość

  Wiemy, że czytałeś to już nie raz. To Cię zobojętniło na słowo jakość i dlatego nie bierzesz tego typu deklaracji na poważnie. My jednak tak. Jeżeli mówimy, że dbamy o jakość, to rzeczywiście tak jest. Nie znaczy to, że nie zdarzają się nam fakapy. Każdemu się zdarzają, ale ten zespół jest budowany wokół jakości i z myślą o jakości. Każda nowa osoba zapraszana do naszego zespołu musi wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Wszyscy pracujemy według ściśle określonych standardów, a każdy oddawany przez nas tekst sprawdza profesjonalna redaktorka. 

 • Pomoc od A do Z

  Opiekun Projektu

  Twoim projektem zaopiekuje się  jeden, konkretny człowiek - Opiekun Projektu. Jest to osoba, która trzyma w ryzach cały proces: informuje Cię o postępach prac oraz dba o to, żeby wszystko zostało zrealizowane jak należy. W przypadku jakichkolwiek kryzysów nie znikamy i nie wyłączamy telefonów. Chcemy, żebyś był w 100% zadowolony z naszych usług i do tego będziemy dążyć.

 • Adres zobowiązuje

  Jeden z najlepszych polskich copywriterów.

  Założycielem agencji jest Jarek Kaniewski, doświadczony copywriter, który w swoim portfolio ma kilkadziesiąt największych polskich i międzynarodowych marek. 
  Jego kampania społeczna “Pij Mleko. Będziesz Wielki” przeszła do kanonu polskiej reklamy.

Working