W 18 tygodni nauczę Cię 
​jak dobrze zarabiać na pisaniu.

 

Masterclass z Jarkiem Kaniewskim, jednym z najbardziej doświadczonych copywriterów w Polsce,  autorem hasła "Pij Mleko. Będziesz wielki."


Dam Ci ważną życiową radę. Ta rada nic nie kosztuje. Możesz z niej skorzystać, albo możesz ją olać. Proszę Cię tylko o jedno - przeczytaj ten tekst do końca.

Domyślam się, że skoro jesteś na tej stronie to interesujesz się copywritingiem. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem żeby dojść do takich wniosków. ​

Powiedz mi, ale tak szczerze, czy Ty tak naprawdę wiesz czym jest ten cały copywriting?
Skup się, bo prawidłowa odpowiedź to klucz do sukcesu w tym zawodzie.

Copywriting to język, którym biznes komunikuje się ze swoimi klientami. I co ciekawe - większość przedsiębiorców nie potrafi rozmawiać w tym języku. 
Żeby się porozumieć potrzebują tłumaczy. 
W przeciwnym razie, choćby mieli najlepsze produkty, choćby świadczyli najlepsze usługi, to nikt się o nich nie dowie. 

To dlatego potrzebują nas - copywriterów. Desperacko potrzebują naszych usług.

Jesteśmy tłumaczami. Naszym zadaniem jest zrozumieć produkt czy usługę, by z pozyskanej wiedzy wyłuskać informacje, które przemówią do klientów i skłonią ich do działania. To jest esencja skutecznego copywritingu.

Większość copywriterów na rynku tylko udaje, że potrafi rozmawiać językiem klientów. Znają poszczególne słowa, nauczyli się z książek kilku formułek, ale gdy przychodzi chwila prawdy - okazuje się, że ich teksty i hasła są ignorowane.

Copywriting Masterclass to szkoła, która nauczy Cię prawdziwego copywritingu. Twoje teksty będą skutecznie przemawiać do odbiorców. Dzięki temu zostaniesz poszukiwanym na rynku i dobrze opłacanym copywriterem. 

To solidny, starannie przemyślany program, który od podstaw wprowadzi Cię w arkana tego rzemiosła.

A rzemiosła najlepiej się uczyć od mistrza.


Cześć,
jestem JarekJestem copywriterem. Od ponad 20 lat tworzę reklamy, teksty i hasła dla największych marek. 
Moje hasło "Pij Mleko. Będziesz Wielki."
przeszło do historii polskiej reklamy.

Proponuję Ci wspólną podróż przez świat słów, myśli, obrazów
i dźwięków. Będę Twoim towarzyszem i przewodnikiem. Będziemy szli szlakami, które odkrywałem przez 20 lat mojej kariery zawodowej. Będziemy eksplorować różne obszary pracy copywritera. Będą wykłady, webinaria, warsztaty, spotkania grupowe i sesje Q&A. 

Będzie trochę teorii, ale królować będzie  praktyka. Zmierzymy się z prawdziwymi projektami - zadaniami, z którymi copywriterzy mają do czynienia na co dzień. Będziemy pisać teksty marketingowe, wymyślać hasła i nazwy marek, tworzyć scenariusze reklam i rozkładać na czynniki pierwsze struktury skutecznych tekstów sprzedażowych.

Podczas kursu opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach oraz o wnioskach, które z nich wyciągnąłem. Wyposażę Cię w długą listę sprawdzonych technik i metod, które będziemy razem testować. To będzie droga na skróty, do miejsca, w którym ja się dziś znajduję.

Konkretna wiedza
bez zbędnego bullshitu

Mówmy sobie na Ty

Wiem, jakiego wsparcia ode mnie potrzebujesz. Moi studenci chwalą ten kurs copywritingu za dobrze przemyślaną strukturę, która krok po kroku wprowadzi Cię w zawód. 

Będzie wesoło, będzie ciekawie, będzie intensywnie.
Zadania, które będziesz otrzymywać pozwolą Ci za każdym razem dokładnie przetestować zdobywaną wiedzę.

Z każdą lekcją i z każdym zadaniem staniesz się coraz bardziej świadomym i  bardziej dojrzałym copywriterem. Podczas kursu będę po prostu Twoim starszym kolegą po fachu, który chce Ci pomóc i wesprzeć Cię swoim doświadczeniem.  

Nauczę Cię copywritingu klasycznego i copywritingu kreatywnego. 
To pierwszy, tak wszechstronny kurs na rynku.


Potrzebujesz copywritingu w swojej pracy?

Pracujesz w firmie, w której na co dzień posługujesz się tekstem? Piszesz e-maile, oferty, listy sprzedażowe, posty na bloga?
A może prowadzisz firmowy profil w Social Media?

Powiedz mi, ale tak szczerze: 

Czy rzeczywiście wiesz co robisz? A może to ​wszystko
to tak naprawdę wolna amerykanka? Hmm?

Naucz się wykorzystywać  copywriting do skutecznej komunikacji ze swoimi klientami. Pisz oferty, które rzeczywiście generują sprzedaż. Używaj tych samych technik i metod,
z których korzystają najlepsi copywriterzy na świecie.

Zbuduj w sobie pewność, którą poczujesz za każdym razem,
gdy siądziesz do klawiatury komputera. Pewność, że doskonale wiesz, co masz napisać.

Wielu uczestników kursu otrzymuje finansowanie od swojej firmy.
To  świetna inwestycja w rozwój pracownika. Może warto zapytać?


Pomogę Ci wystartować w tym zawodzie

Freelancing to nie tylko leżenie z laptopem w hamaku (chociaż też). To przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie swojego własnego biznesu.

Podpowiem Ci, jak radzić sobie w roli wolnego strzelca, jak pozyskiwać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak negocjować stawki, jak skutecznie promować swoją markę. Twoim nauczycielem będzie freelancer, który robi to już od 15 lat.

To dość dobre źródło informacji, prawda? Dam Ci  narzędzia i mindset, których Twoi „bardziej doświadczeni koledzy” nie mają i być może nigdy nie otrzymają.

Już podczas kursu będziesz mieć szansę zarobić swoje pierwsze pieniądze dzięki zleceniom od moich klientów.

CO DA CI TEN KURS?

Dowiesz się m.in:

Jak zostać ekspertem i zacząć
dobrze zarabiać na copywritingu

Copywriting to dla wielu praca marzeń. To umiejętność, która zwiększa sprzedaż praktycznie w każdym biznesie. Ten kurs krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki skutecznego copywritingu.  

Jak rozpoznać DNA potrzeb każdego Twojego klienta

Będziemy pracować nad tym jak dobrze zrozumieć różne poziomy potrzeb klientów. Jak je rozkodować i świadomie budować skuteczną komunikację marketingową.

Jak klonować sukcesy, stosując sprawdzone metody pisania

Podczas mojego kursu copywritingu nauczę Cię wielu sprawdzonych technik copywriterskich. Pomogę Ci momentalnie zacząć tworzyć lepsze reklamy i teksty. Poznasz też moją autorską metodę O'PEN. 

Jak tworzyć historie,
które poruszają emocje 

Copywriting to na szczęście nie tylko wyuczone formułki i metody. Tutaj w cenie jest także Twoja kreatywność. Pokażę Ci, jak ją wyzwolić, jak o nią dbać i czerpać z niej jak najwięcej korzyści.

Jak budować swój autorytet
i zdobywać coraz lepsze zlecenia

Droga od początkującego copywritera do eksperta w swojej branży nie musi ciągnąć się w nieskończoność. Podpowiem Ci, jak i gdzie znaleźć swój styl i własną niszę.

Jak zarabiać kilka tysięcy złotych za JEDNO słowo

Tak, to też jest możliwe.

Jak zostać copywriterem, któremu klienci ufają w 100%

Bo tak naprawdę tylko tacy copywriterzy liczą się na rynku.

Aż 6 obszarów tematycznych
w 3 tygodniowych modułach. 
W sumie aż 18 tygodni kursu.

Mindset copywritera,
czyli solidne, niezachwiane podstawy

Liczba lekcji: 28

Dam Ci podstawy do tego, byś mógł spojrzeć klientowi prosto w oczy i powiedzieć - "Wiem jak zrobić ten projekt dobrze". A klient dostrzeże w tych oczach pewność i Ci zaufa. 

Sztuka sprzedaży tekstem,
czyli tajniki skutecznego pisania

Liczba lekcji: 36

Nauczę Cię sprawdzonych technik perswazyjnych, dzięki którym możesz z produktu, który zalega na półkach, zrobić prawdziwy hit sprzedażowy.

Pisz jak rasowy copywriter,
czyli Metoda O'pen i inne techniki

Liczba lekcji: 34

Nawet jeżeli do tej pory pisanie było dla Ciebie trudne lub nie podobało Ci się to, co piszesz - teraz to się zmieni.


Bierzemy teksty na warsztat,
czyli nauka na przykładach

Liczba lekcji: 41

Weźmiemy na warsztat różne typy tekstów copywriterskich i krok po kroku będziemy zajmować się ich pisaniem. Pokażę Ci przykłady moich własnych projektów i opowiem Ci, jak powstawały.

Copywriting kreatywny,
czyli to, co tygrysy lubią najbardziej

Liczba lekcji: 28

Hasła reklamowe, tag line'y, naming, reklamy radiowe i telewizyjne, scenariusze promocji konsumenckich i wiele wiele, więcej. Klienci również potrzebują copywriterów, którzy wiedzą jak zrobić tego typu projekty. 

Zbuduj swój copywriterski biznes czyli jak zarabiać dobre pieniądze

Liczba lekcji: 24 +

Chcę, aby pieniądze zainwestowane w ten kurs szybko Ci się zwróciły. Czasami  wystarczą jeden czy dwa projekty.  Opowiem Ci, jak zdobywać zlecenia i jak szybko zbudować swoją markę w tej branży.

07
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

Oferta specjalna! Odbierz kupon rabatowy na 200 PLN

Dla kogo jest 
Copywriting Masterclass?

 • Dla wszystkich, którzy chcą zostać copywriterami i nie chcą ugrzęznąć 
  w bagnie tanich zleceń tekstów "pod SEO."
 • Dla copywriterów, którzy natrafili na mur w swojej karierze i potrzebują się przebić na drugą stronę.
 • Dla właścicieli firm i ich pracowników, którzy chcą nauczyć się przemawiać do swoich klientów  głosem, który będzie generował dla nich sprzedaż.


Wykłady i warsztaty na żywo
i spotkania z ekspertami z branży
Liveline to spotkania na  on-line, które odbywają się raz w miesiącu.
W zależności od tematu spotkania mają formę wykładów, warsztatów lub wywiadów z zaproszonymi gośćmi. Stałym elementem Liveline jest Marketingowy Satsang, podczas którego odpowiadam na przesłane wcześniej pytania uczestników kursu. Wszystkie Liveline'y są archiwizowane i masz do nich dostęp w dowolnym czasie. 

LIVEline

L

V

V

Spotkania, podczas których możesz mnie pytać o wszystko

W KONKURSIE KREATYWNYM  DO WYGRANIA
SESJE COACHINGOWE ORAZ WARSZATY NA ŻYWO.

W każdym miesiącu możesz walczyć o tytuł Sloganatora Miesiąca.

Do wymyślenia jest hasło reklamowe. Uczestnicy kursu sami głosują na najlepsze hasło i w ten sposób tworzony jest ranking.

Co miesiąc do wygrania jest prywatna sesja coachingowa. Pod koniec roku zwycięzcy Slogatonów Miesiąca spotykają się w Wielkim Finale.

Nagrody to 5 miejsc na kameralnych warsztatach ze mną, które odbędą się w pięknej w klimatycznej górskiej chacie z bali.


A co o kursie
mówią inni uczestnicy?


Małgorzata Łuczaj


Przede wszystkim ogromny szacunek do Ciebie za merytoryczne przygotowanie. Wszystko dograne, bez lania wody. Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, którą posiadasz i wiary w nas, jako kursantów, że damy radę:) Dużym plusem jest możliwość spróbowania kilku rzeczy i sprawdzenia, jaki styl odpowiada kursantowi najbardziej. Jesteś bardzo pozytywnym i inspirującym człowiekiem, co bardzo mi się udzielało. 

W żadnym razie jednak nie żałuję decyzji o kursie, uważam, że świetnie trafiliśmy, jestem bardzo usatysfakcjonowana i wdzięczna :)

Arkadiusz Jażdżejewski


Dla mnie uczestnictwo w kursie Copywriting Masterclass to był intensywny i produktywny czas. Jarek Kaniewski przekazał nam nie tylko podstawy i teorię copywritingu, ale co najważniejsze - dzieląc się swoim doświadczeniem - przygotował nas do praktycznej pracy w copywritingu.

Oprócz wyselekcjonowanej i przefiltrowanej przez niego wiedzy otrzymaliśmy zestaw gotowych do użycia rozwiązań i autorskich metod, jakie Jarek sam stosuje w swojej pracy. Pracowaliśmy na autentycznych briefach i braliśmy udział w prawdziwych projektach. Naprawdę było bardzo blisko, by pierwsze pieniądze zarobić już w ramach kursu podczas pracy nad zleceniami Klientów Jarka. (Klienci wiedzieli, że to my pracujemy nad ich projektem ;).

Śmiało mogę polecić kurs copywritingu osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z copywritingiem, jak i już pracującym w branży reklamowej, marketingowej.

Oczywiście przekazana przez Jarka wiedza, to coś, czego nie da się wycenić (Przynajmniej od razu ;). Ale jeśli mierzyć kurs copywritingu jakimikolwiek wymiernymi efektami, to zostało mi po nim ponad 1,5 GB przydatnych plików, wartościowych nagrań video, konstruktywnych przykładów, praktycznych formularzy i skutecznych tekstów do których zawsze będę mógł wrócić.

A co dla mnie najważniejsze, moje teksty już nigdy nie będą takie, jak wcześniej.

Copywriting Masterclass to dobrze wydane, a raczej zainwestowane pieniądze.

Sławek 
Elsner


Jak dla mnie jest świetnie: prosto, czytelnie, bez zbędnej "gadki szmatki". Forma również mi odpowiada, to że się wszyscy widzimy, twoje tabliczki, historie itd. Naprawdę fajne warsztaty. Podoba mi się również twoje podejście to copywritingu, tzn. że jednak nie jest to jakaś bezduszna, oklepana, przesłodzona "sztuka" sprzedaży, ale widzisz w tym coś więcej, że jest tam i miejsce na szczyptę artyzmu, tworzenia, że jednak trzeba trochę serca w to włożyć. Niech takim podsumowaniem tego dzisiejszego spotkania będą słowa mojej żony: "Jezu, Sławek, a co ty taki zadowolony? Ile dziewczyn jest na tym kursie? Zakochałeś się?"

Katarzyna G.


Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na udział w Twoim kursie, choć początkowo się wahałam. Nie byłam pewna, czy copywriting jest dla mnie i czy chcę inwestować w to pieniądze. Po pierwszych zajęciach nie miałam już wątpliwości. Czułam, że to jest pasjonująca przygoda i najprawdopodobniej zaczyna się nowy rozdział mojego zawodowego życia. Przez cały czas trwania kursu było widać, że uczciwie podchodzisz do swojej pracy i przekazujesz nam wiedzę i doświadczenie, które zdobyłeś przez lata pracy. Zaletą Twojego kursu jest duża ilość praktyki. Wszystkie zadania domowe były realnymi projektami copywriterskimi, które później omawialiśmy na indywidualnych spotkaniach. Bardzo wysoko je oceniam.

Anna
Habina


Szczerze? Odkryłam słowo COPYWRITING i mniej więcej na czym to polega zaraz po Nowym Roku. Stwierdziłam "fajne, mogłabym to robić".  Ale co dalej? Jak się za to zabrać? Oto przyszło olśnienie z FB, COPYWRITING MASTERCLASS, kliknęłam, nie miałam czasu żeby czytać do końca, dostałam zielone światło od męża, że z fakturą spoko, bierzemy (choć wtedy też nie czaił co to jest)... i tak zaczęłam kurs copywritingu.
Twoją pełną ofertę przeczytałam dopiero kiedy pisaliśmy listy sprzedażowe :D Po prostu zadziałał instynkt; tak jak wtedy kiedy zapisywałam się na kurs wspinowy, na którym poznałam Tomka, mojego męża.
Nie miałam pojęcia do końca, za co zapłacę. Teraz wiem że wiedza, którą otrzymałam, jest warta znacznie więcej. Nie cukrzę i nie zamierzam, piszę szczerze. Zawsze. Taka górska przypadłość...

Monika
Pinkowska


Podczas kursu Copywriting Masterclass  było przede wszystkim mnóstwo praktycznych ćwiczeń, często trudnych (dla mnie), ale to tylko mobilizowało mnie, żeby zrobić je jak najlepiej. Jarek dał nam narzędzia, które używam teraz stale w pracy. Ceniłam sobie konsultacje jeden na jeden, bo nie zawsze mam śmiałość, aby mówić na forum. Dostawałam wskazówki konkretnie dla mnie i pod kątem mojej pracy zawodowej. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, fachową i szczerą informację zwrotną od Jarka. Po szkoleniu nabrałam wiary w siebie i po prostu piszę lepsze teksty. Dziękuję!

​Mirka
Sobik


Kurs jest intensywny, ale rzeczowy Świetnie prowadzony. Jarek ma doświadczenie. Wie co chce przekazać. Podoba mi się estetyka nagranych lekcji.
Jarek prowadzi kurs w sposób przemyślany, coraz bardziej wciągając i zanurzając nas w świat Copywritingu.  Posiada wiedzę i doświadczenie, a w tym wszystkim jest luz i poczucie humoru. Im " dalej w las" tym bardziej się cieszę , że kurs wykupiłam i nie zaczęłam pisać tekstów w ciemno, bez żadnej wiedzy. POLECAM!


"


"Czuję się pewniej, bawię się kreatywnością i otwieram na nowe obszary copywyritingu."


Skorzystałam z kursu Copywriting Masterclass, gdy już pracowałam jako copywriterka od ponad 4 lat. Czułam jednak, że przestaję się rozwijać i nie jestem w miejscu, w którym zawodowo chciałabym być. Kurs pozwolił mi na nowo poczuć entuzjazm do projektów, usystematyzował moją wiedzę (szczególnie w temacie copywritingu sprzedażowego) i po prostu dodał skrzydeł. Rady Jarka zaczęłam stosować w codziennej pracy przy projektach i kontaktach z klientami. Bezcenny jest także mentoring Jarka i jego wsparcie, na które można liczyć :) Jedyne co mogę dodać, to - dziękuję!


Agata Adamczewska

www.copyforcorpo.pl

"


"Kurcze, czuję jak rosnę!"


Bardzo dobry kurs. Długi i wymagający, ale za to pokrył absolutnie wszystkie tematy i zagadnienia jakie chodziły mi po głowie i z jakimi już miałam do czynienia w swoich dotychczasowych projektach. Uwielbiam lekkość i poczucie humoru Jarka, chmurki z komentarzami w trakcie lekcji, jego naturalność i oczywiście ogrom wiedzy i doświadczenia. Polecam każdemu copywriterowi, który jeszcze nie wie, że innowacyjne rozwiązania są żałosne i który wciąż pisze „robimy, projektujemy, myślimy, dostarczamy, uważamy” w zakładce „o nas”.


Aleksandra Hekert

www.ubieramwslowa.pl

"


"Od zera do bohatera (copywritingu)."


Kurs Jarka najkrócej mógłbym określić starym, polskim powiedzeniem, zadaptowanym później na potrzeby reklamy przez pewnego producenta "sosów" i "dań" w proszku: Co Jarek, to Jarek.
Ten kurs nie tylko pchnie Ciebie na właściwy tor copywriterski, ale jeszcze zachęci do poszukiwań, samorozwoju i zgłębiania tematu, rzekłbym: nie tylko copywritingu ale całościowo człowieka (w warstwie 'psyche'). That's it!


Maciej Dąbkowski


Copywriting Masterclass to:

 • Roczny dostęp platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Ponad 200 lekcji podzielonych na 6 trzytygodniowych modułów 
 • Dostęp do ponad 45 godzin wideo, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu
 •  Forum, na którym społeczność kursu wzajemnie się wspiera i komentuje swoje prace
 • Raz w miesiącu webinar na żywo + dostęp do archiwalnych nagrań
 • Praktyczne porady ukierunkowane na osadzenie się w zawodzie copywritera
 • Szablony CopyBlueprint - jak krok po kroku korzystać z poznanych metod
 • Szansa na zrealizowanie płatnych zleceń w Generatorze Haseł i Nazwomacie
 • Moi studenci osiągają już wymierne sukcesy na rynku pracy i budują swoje portfolio
 •  Sekretna lista narzędzi i książek, które pomogą Ci stać się lepszym copywriterem
 • Gościnne wykłady zaprzyjaźnionych ze mną ekspertów z branży 
 • Zadania copywriterskie bazujące na prawdziwych projektach i briefach
 • Zniżki na inne organizowane przeze mnie kursy on-line oraz udział w "jazdach próbnych"
 • Lekcje na życzenie. Cykl lekcyjny nagrywany na podstawie potrzeb uczestników kursu.
 • Pogrupowane w cykle lekcje video, w krótkich i łatwo przystępnych porcjach
 • Slogaton - pełen emocji konkurs copywriterski z nagrodą główną - prywatnymi warsztatami ze mną. 
 • Gwarancja 21 dni - jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań to zwrócę Ci pieniądze
 • Metoda O'Pen oraz CopyThatSells - poznasz proste techniki, które zmieniają słowa w zyski
 • Jesteśmy w stałym kontakcie e-mailowym  wysyłasz pytania - ja szybko odpowiadam
 • Certyfikat ukończenia kursu, który zyskuje coraz większą renomę na rynku

+ BONUSY:

Konsultacja ze mną 1:1

OFERTA LIMITOWANA

Po ukończeniu kursu i zrobieniu wszystkich prac domowych,  umówimy się na prywatne spotkanie on-line. Podczas 45-minutowej sesji coachingowej jestem tylko dla Ciebie. Omówimy Twoje kursowe dokonania, dalsze kroki w karierze, pomogę Ci napisać tekst lub zrobimy konsultację marketingową . 

WARTOŚĆ 550 PLN

Pomoc w wycenie zleceń

OFERTA LIMITOWANA

Zgłasza się do Ciebie perspektywiczny klient, mówi czego potrzebuje i pyta o cenę. Jak wycenisz taki projekt? Zaproponujesz za dużo  - stracisz go, za mało - tracisz Ty. Pomogę Ci w takiej sytuacji  - dam Ci konkretne, praktyczne wskazówki jak wyceniać swoją pracę.

WARTOŚĆ 500 PLN

Wzory moich briefów

BONUS

Dobry briefing to podstawa! Jeżeli wyłuskasz
od klientów właściwe informacje,  to jesteś na prostej drodze do udanej filanlizacji projektu. Podzielę się z Tobą  starannie przemyślanymi, testowanymi przez lata wzorami briefów, które wysyłam do swoich klientów.  Już w pierwszym kontakcie z klientem wykaż się profesjonalizmem.

WARTOŚĆ 450 PLN

Wzory umów prawnych

BONUS

Wyposażę Cię w komplet dokumentów prawnych, które zabezpieczą Twój interes podczas współpracy z klientem. Zaproszę Cię też na archiwalny webinar z zaprzyjaźnionym prawnikiem, który wyjaśni Ci wszystkie niezbędne kwestie związane z ochroną Twoich praw autorskich. 

WARTOŚĆ 450 PLN

40% zniżki na Scrivener

BONUS

Scrivener to moim zdaniem najlepszy edytor tekstu dla copywriterów. Dzięki mojej bliskiej współpracy z firmą Literature & Latte mam możliwość zakupu tego genialnego programu z bardzo dużym rabatem. Jako student Copywriting Masterclass możesz kupić Scrivener w najlepszej cenie na rynku.

WARTOŚĆ 85 PLN

Laboratorium Tekstu

WARSZTATY NA ŻYWO

Weź udział w organizowanych przeze mnie  warsztatach copywriterskich na żywo. Podczas naszych spotkań on-line omawiamy wspólnie Wasze teksty, oferty i hasła. Pracując z żywym tekstem nauczysz się pisać coraz lepsze teksty.  Mogą to być np. Twoje pierwsze prace dla klientów.

WARTOŚĆ 500 PLN


COPYWRITING MASTERCLASS  

 • Ponad 200 lekcji i 45 godzin wysokiej jakości materiałów video + projekty i zadania domowe.
 • Roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Udział w odbywających się raz w miesiącu Liveline'ach (12 spotkań na żywo)
 • Grupowe sesje Marketing Satsang, na których odpowiem na  Twoje pytania
 • Pełen dostęp do Archiwum wykładów i webinarów
 • Udział w konkursie Slogaton z możliwością wygrania wyjazdu na weekendowy, osobisty coaching ze mną
 • Szablony CopyBlueprint do każdego bloku lekcyjnego
 • Dostęp do Lekcji na Życzenie, sekcji w której stale  dodaję nowe lekcje video, tworzone wg  sugestii uczestników kursu.
 • Stały kontakt e-mailowy z kursantami
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • + BONUSY o wartości 2500 PLN

2150        


1950 PLN BRUTTO 

TYLKO Z KODEM  RABATOWYM RATY 0%

COPYWRITING MASTERCLASS   

 • Ponad 200 lekcji i 45 godzin wysokiej jakości materiałów video + projekty i zadania domowe.
 • Roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Udział w odbywających się raz w miesiącu Liveline'ach (12 spotkań na żywo)
 • Grupowe sesje Marketing Satsang, na których odpowiem na  Twoje pytania
 • Pełen dostęp do Archiwum wykładów i webinarów
 • Udział w konkursie Slogaton z możliwością wygrania wyjazdu na weekendowy, osobisty coaching ze mną
 • Szablony CopyBlueprint do każdego bloku lekcyjnego
 • Dostęp do Lekcji na Życzenie, sekcji w której stale  dodaję nowe lekcje video, tworzone wg  sugestii uczestników kursu.
 • Stały kontakt e-mailowy z kursantami
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • + BONUSY o wartości 2500 PLN

 ZAPŁAĆ W RATACH:

4 x 490 PLN   

8 x 250 PLN   


Nic nie ryzykujesz. Masz 21 dni na zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.  


Twoja satysfakcja gwarantowana. Jeżeli przez 21 dni będziesz rzetelnie uczestniczyć w kursie, zrobisz wszystkie zadania domowe, ale uznasz, że to jednak nie dla Ciebie. Spoko. Wyślij do mnie e-mail, a ja zwrócę Ci całą zapłaconą przez Ciebie kwotę.

Uczciwe, prawda?

Tu znajdziesz odpowiedzi na 
często zadawane pytania:

Co mi da ten kurs?

Czy mogę dołączyć do kursu w dowolnym momencie?

Ile czasu tygodniowo muszę mu poświęcić?

Czy muszę robić zadania domowe?

Czy otrzymam od Ciebie feedback?

Kto organizuje ten kurs?

Czy to kurs tylko dla osób, które chcą zostać copywriterami?

Czy mogę kupić ten kurs swojemu pracownikowi?

Jakie są dokładne zasady Slogatonu?

logo copywriter