Chcesz zostać rzeczywiście dobrym copywriterem?

Biznes desperacko potrzebuje dobrych copywriterów. 
Ten kurs copywritingu pomoże Ci zdobyć zawód, który da Ci wolność i niezależność.

"Są tylko dwa rodzaje copywriterów. 
Ci rasowi  i cała reszta..."

“A może zostanę copywriterem?” Czy taka myśl zaświtała Ci kiedykolwiek w głowie? Hm?

Być może zastanawiasz się nad tym właśnie w tej chwili... dobrze kombinujesz. 
Tylko żeby teraz właściwie to rozegrać. Bo sama decyzja, żeby zostać copywriterem nie wystarcza. 

Podobną decyzję podjęło w Polsce pewnie kilkanaście tysięcy osób. I okej, nazywają siebie copywriterami.
Tyle że praca, którą wykonują, daleko odbiega od tego, co robią prawdziwi copywriterzy.

I prawdopodobnie nie daje satysfakcji. Zarobki również. Zresztą zobacz, wg jakich stawek pracują tamci "copywriterzy":

Nie o takim copywritingu mówię.

Mówię o prawdziwym, rasowym copywritingu, za który firmy są w stanie zapłacić praktycznie każde pieniądze. Dlaczego? Bo ten copywriting generuje dla nich wymierne zyski. Bo ten copywriting działa.

W pierwszej połowie XX wieku grupa legendarnych amerykańskich copywriterów stworzyła ramy klasycznego copywritingu.
Nie są to pisane palcem po wodzie formułki, ale przetestowane i przeanalizowane naukowo techniki, które rzeczywiście działają.

Ustalmy. To żaden rocket science. Chłopaki po prostu wnikliwie przeanalizowali ludzką naturę, rozłożyli na czynniki pierwsze naszą psychikę, marzenia i lęki. To wszystko obudowali rzetelną metodyką i zaczęli stosować, i systematycznie ulepszać. 

Te metody działały wtedy i działają do dziś. I będą działać zawsze. Owszem czasy się zmieniają, ale człowiek... no cóż, nie tak bardzo. Ten kurs nauczy Cię tych metod. Dostosowanych do dzisiejszych czasów i przefiltrowanych przez 20 lat mojej praktyki zawodowej, moich sukcesów i porażek.

Copywriting Masterclass to nie weekendowy mini-kursik. Uczysz się, masz chwilę dumy i satysfakcji i zapominasz o wszystkim. To nie tak. Ten kurs to copywritingowa kobyła. Prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i kompletny kurs copywritingu dostępny w polskim Internecie.

To ponad 100 lekcji video, ponad 20 godzin materiału lekcyjnego, do tego 12 dwugodzinnych webinarów na żywo, sesje Q&A, sesje coachingowe 1:1 oraz Slogaton  - odbywający się co miesiąc copywriterski konkurs z nagrodami.

Ten kurs wpłynie na Twoje życie. Na to jak widzisz i rozumiesz biznes. Na to jak wielki będziesz mieć na niego wpływ. Tak, ten kurs da Ci moc sprawczą.

Słowa, a raczej idee i myśli wyrażone w słowach mają olbrzymią siłę. Ten kurs da Ci umiejętności zarządzania tą mocą - ukierunkowywania jej, modelowania. W pełni świadomie i pod pełną kontrolą. 

To jeszcze nie wszystko skarbeńku.

Copywriting klasyczny to jedno. To podstawa. Baza. Ale jest jeszcze copywriting kreatywny.
I tak się składa, że jestem w nim ekspertem. I również tej odmiany copywritingu chciałbym Cię nauczyć.

Nie ma zbyt wielu kursów, które pomogłyby Ci się rozwinąć w tym kierunku. Nie mówię tutaj nawet o Polsce, ale ogólnie o globalnej ofercie kursów copywriterskich. Tak więc jesteś w dobrym miejscu.

Ten kurs da Ci oba te podejścia. Dwa różne, ale bardzo uzupełniające się profile pracy copywritera. Ty wybierzesz, która ze ścieżek Ci bardziej odpowiada. Poznasz je obie. Od solidnych podstaw do poziomu, którym przewyższysz większość copywriterów na rynku.

Nie wiem, czy wiesz, ale to już druga edycja mojego kursu. Poprawiona i mocno apgrejdowana. Poświęciłem przygotowaniu tego materiału wiele miesięcy. Wynająłem i zbudowałem własne studio telewizyjne. Odłączyłem się od wszystkich moich zleceń zawodowych i skupiłem wyłącznie na stworzeniu najlepszego kursu copywriterskiego w Polsce. Taki jest mój cel.

Włożyłem w ten kurs całe swoje serce, nie zatrzymywałem niczego dla siebie. Mówię w nim otwarcie o wszystkim, co jest związane z pracą copywritera o tym, co jest w niej fajne i o tym, co jest w niej trudne.

Wierzę, że copywriting to jeden z niewielu zawodów, który może dać Ci prawdziwą wolność. Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo cenię wolność. 

Freelance copywriting to rzeczywiście jedna z niewielu profesji, która pozwala pracować z dowolnego miejsca na Ziemi (ja sam od 5 lat mieszkam z rodziną w słonecznym Goa, w Indiach), zarabiać wystarczająco dużo pieniędzy, by pozwolić sobie na godziwe życie i wybierać klientów i projekty, które rzeczywiście z Tobą rezonują. 

Ty też możesz dzięki copywritingowi zyskać więcej wolności. Nie musisz od razu rzucać dotychczasowej pracy albo zmieniać kierunku rozwoju zawodowego. Copywriting to umiejętność, która dobrze wpisuje się we wszystko co robisz, może być dodatkiem, który z czasem stanie się coraz ważniejszą częścią Twojego życia zawodowego. To skill, który przyda Ci się na co dzień. 

Czy to do Ciebie przemawia? Jeżeli tak to czytaj DALEJ.


Cześć,
jestem Jarek


Jestem copywriterem. Od 20 lat tworzę reklamy, teksty i hasła dla największych polskich marek.
Moje hasło "Pij Mleko. Będziesz Wielki."
przeszło do historii polskiej reklamy.

Proponuję Ci wspólną podróż przez świat słów, myśli, obrazów i dźwięków. Będę Twoim towarzyszem i przewodnikiem. Będziemy szli szlakami, które odkrywałem przez 20 lat mojej kariery zawodowej. Będziemy eksplorować różne obszary pracy copywriera. Będą wykłady, webinaria, warsztaty, spotkania grupowe i indywidualne. Przystępując do kursu, przez rok masz dostęp do wszystkich materiałów i wydarzeń oferowanych w ramach Copywriting Masterclass.

Będzie trochę teorii, ale królować będzie  praktyka. Zmierzymy się z prawdziwymi projektami - zadaniami, z którymi copywriterzy mają do czynienia na co dzień. Będziemy pisać teksty marketingowe, wymyślać hasła i nazwy marek, tworzyć scenariusze reklam i rozkładać na czynniki pierwsze struktury skutecznych tekstów sprzedażowych.

Każda ze zdobytych tutaj umiejętności rozwinie Twój warsztat i da Ci mocny fundament do dalszego rozwoju zawodowego. Podczas kursu opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach oraz o wnioskach, które z nich wyciągnąłem. Wyposażę Cię w długą listę sprawdzonych technik i metod, które będziemy razem testować. To będzie droga na skróty, do miejsca, w którym ja się dziś znajduję.

Konkretna wiedza
bez zbędnego bullshitu

Mówmy sobie na Ty

Pomysł stworzenia kursu dla copywriterów kiełkował w mojej głowie już od dawna. Z tego właśnie powodu w ostatnich latach z uwagą obserwowałem mój warsztat pracy, robiłem notatki i kolekcjonowałem ciekawe case study. Pokażę Ci więc prawdziwą twarz copywritingu – z jego zaletami oraz wadami. To będzie przyspieszony kurs nabywania dojrzałości zawodowej.

Wiem, jakiego wsparcia ode mnie potrzebujesz. Moi studenci chwalą ten kurs copywritingu za dobrze przemyślaną strukturę, która krok po kroku wprowadza Cię w temat. 

Będzie wesoło, będzie ciekawie, będzie intensywnie.
Zadania, które będziesz otrzymywać pozwolą Ci za każdym razem dokładnie przetestować zdobywaną wiedzę.

Z każdą lekcją i z każdym zadaniem staniesz się coraz bardziej świadomym i  bardziej dojrzałym copywriterem. Podczas kursu będę po prostu Twoim starszym kolegą po fachu, który chce Ci pomóc i wesprzeć Cię swoim doświadczeniem.
Życzliwie i bez nadęcia. Czujesz to?

Chcesz pracować w agencji?

Ja też byłem kiedyś początkującym copywriterem. Dobrze pamiętam czym jest pierwszy dzień w agencji reklamowej. Kiedy wszystko jest nowe i nieznane. 

Wiesz co mi wtedy najbardziej doskwierało? Niepewność. Robiłem dobrą minę do złej gry. Kiwałem głową, udając, że wiem, w jaką gram grę, chociaż tak naprawdę zupełnie nie rozumiałem jej zasad.

A co jeśli pojawiłbyś się w agencji, wiedząc od razu wszystko, czego potrzebujesz? A nawet więcej. Będziesz wyposażony w narzędzia i mindset, których Twoi „bardziej doświadczeni koledzy” nie mają i być może nigdy nie otrzymają.

Pewność tego, co się robi jest bezcenna, a na klientów działa wręcz hipnotycznie. Ten kurs zbuduje w Tobie tę pewność.

A może chcesz być freelancerem?

Freelancing to nie tylko leżenie z laptopem w hamaku (chociaż też). To przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie swojego własnego biznesu. Z jednej strony praca jako freelancer daje wielką wolność i niezależność, z drugiej zaś strony to pozbycie się balonu bezpieczeństwa, jaki daje praca na etat. Na tym rynku przetrwać mogą tylko najlepsi.

Podpowiem Ci, jak być wśród nich. Jak radzić sobie w roli wolnego strzelca, jak pozyskiwać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak negocjować stawki, jak skutecznie promować swoją markę. Twoim nauczycielem będzie freelancer, który robi to już od 15 lat. To dość dobre źródło informacji, prawda?

CO DA CI TEN KURS?

Dowiesz się m.in:

Jak zostać ekspertem i zacząć
dobrze zarabiać na copywritingu

Copywriting to dla wielu praca marzeń. To umiejętność, która zwiększa sprzedaż praktycznie w każdym biznesie. Ten kurs krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki skutecznego copywritingu.  

Jak rozpoznać DNA potrzeb każdego Twojego klienta

Będziemy pracować nad tym jak dobrze zrozumieć różne poziomy potrzeb klientów. Jak je rozkodować i świadomie budować skuteczną komunikację marketingową.

Jak klonować sukcesy, stosując sprawdzone metody pisania

Podczas mojego kursu copywritingu nauczę Cię wielu sprawdzonych technik copywriterskich. Pomogę Ci momentalnie zacząć tworzyć lepsze reklamy i teksty. Poznasz też moją autorską metodę O'PEN. 

Jak tworzyć historie,
które poruszają emocje 

Copywriting to na szczęście nie tylko wyuczone formułki i metody. Tutaj w cenie jest także Twoja kreatywność. Pokażę Ci, jak ją wyzwolić, jak o nią dbać i czerpać z niej jak najwięcej korzyści.

Jak budować swój autorytet
i zdobywać coraz lepsze zlecenia

Droga od początkującego copywritera do eksperta w swojej branży nie musi ciągnąć się w nieskończoność. Podpowiem Ci, jak i gdzie znaleźć swój styl i własną niszę.

Jak zarabiać kilka tysięcy złotych za JEDNO słowo

Tak, to też jest możliwe.

Jak zostać copywriterem, któremu klienci ufają w 100%

Bo tak naprawdę tylko tacy copywriterzy liczą się na rynku.

Aż 6 obszarów tematycznych
w 3 tygodniowych modułach. 
W sumie aż 18 tygodni kursu.

Mindset copywritera,
czyli solidne, niezachwiane podstawy

Liczba lekcji: 17

Dam Ci podstawy do tego, byś mógł spojrzeć klientowi prosto w oczy i powiedzieć - "Wiem jak zrobić ten projekt dobrze". A klient dostrzeże w tych oczach pewność i Ci zaufa. 

Sztuka sprzedaży tekstem,
czyli tajniki skutecznego pisania

Liczba lekcji: 16

Nauczę Cię sprawdzonych technik perswazyjnych, dzięki którym możesz z produktu, który zalega na półkach, zrobić prawdziwy hit sprzedażowy.

Pisz jak rasowy copywriter,
czyli Metoda O'pen i inne techniki

Liczba lekcji: 15

Nawet jeżeli do tej pory pisanie było dla Ciebie trudne lub nie podobało Ci się to, co piszesz - teraz to się zmieni.


Bierzemy teksty na warsztat,
czyli nauka na przykładach

Liczba lekcji: 18

Weźmiemy na warsztat różne typy tekstów copywriterskich i krok po kroku będziemy zajmować się ich pisaniem. Pokażę Ci przykłady moich własnych projektów i opowiem Ci, jak powstawały.

Copywriting kreatywny,
czyli to, co tygrysy lubią najbardziej

Liczba lekcji: 19

Hasła reklamowe, tag line'y, naming, reklamy radiowe i telewizyjne, scenariusze promocji konsumenckich i wiele wiele, więcej. Klienci również potrzebują copywriterów, którzy wiedzą jak zrobić tego typu projekty. 

Zbuduj swój copywriterski biznes czyli jak zarabiać dobre pieniądze

Liczba lekcji: 18+

Chcę, aby pieniądze zainwestowane w ten kurs szybko Ci się zwróciły. Czasami  wystarczy jedno lub dwa zlecenia.  Opowiem Ci, jak zdobywać zlecenia i jak szybko zbudować swoją markę w tej branży.

arrow-down

Jak przebiega kurs
Copywriting Masterclass?

Zapisując się na  kurs, otrzymujesz roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej. Zbudowałem ją w oparciu o najlepszy obecnie system e-learningowy na świecie.

W pierwszym tygodniu, po zapoznaniu się z wykładami, otrzymujesz projekt copywriterski do wykonania. Kolejny tydzień to czas na realizację zadania, a towarzyszące temu wykłady będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją.

Trzeci tydzień modułu to kolejne wykłady i warsztaty oraz podsumowanie  całego cyklu i zadania domowego. Swoją pracę możesz umieścić na wewnętrznym forum, gdzie społeczność kursu może dać Ci konstruktywny feedback.

Wykłady i warsztaty na żywo
i spotkania z ekspertami z branży
Liveline to spotkania na  on-line, które odbywają się raz w miesiącu.
W zależności od tematu spotkania mają formę wykładów, warsztatów lub wywiadów z zaproszonymi gośćmi. Stałym elementem Liveline jest Marketingowy Satsang, podczas którego odpowiadam na przesłane wcześniej pytania uczestników kursu. Wszystkie Liveline'y są archiwizowane i masz do nich dostęp w dowolnym czasie. 

LIVEline

L

V

V

Spotkania, podczas których możesz mnie pytać o wszystko

Sprawdzaj swoją kreatywność 
w zawodach copywriterskichW każdym miesiącu możesz walczyć o tytuł Sloganatora Miesiąca.
Do wymyślenia jest hasło reklamowe. Uczestnicy kursu sami głosują na najlepsze hasło i w ten sposób tworzony jest ranking. Co miesiąc
do wygrania jest prywatna sesja coachingowa. Pod koniec roku zwycięzcy Slogatonów Miesiąca spotykają się w Wielkim Finale.

Nagrodą w Wielkim Finale jest 
wyjazd do mnie na Goa
na​​ 7-dniowy, osobisty coaching

A co o kursie
mówią jego uczestnicy?


Małgorzata Łuczaj


Przede wszystkim ogromny szacunek do Ciebie za merytoryczne przygotowanie. Wszystko dograne, bez lania wody. Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, którą posiadasz i wiary w nas, jako kursantów, że damy radę:) Dużym plusem jest możliwość spróbowania kilku rzeczy i sprawdzenia, jaki styl odpowiada kursantowi najbardziej. Jesteś bardzo pozytywnym i inspirującym człowiekiem, co bardzo mi się udzielało. 

  W żadnym razie jednak nie żałuję decyzji o kursie, uważam, że świetnie trafiliśmy, jestem bardzo usatysfakcjonowana i wdzięczna :)

Arkadiusz Jażdżejewski


Dla mnie uczestnictwo w kursie Copywriting Masterclass to było osiem intensywnych i produktywnych tygodni. Jarek Kaniewski przekazał nam nie tylko podstawy i teorię copywritingu, ale co najważniejsze - dzieląc się swoim doświadczeniem - przygotował nas do praktycznej pracy w copywritingu.

Oprócz wyselekcjonowanej i przefiltrowanej przez niego wiedzy otrzymaliśmy zestaw gotowych do użycia rozwiązań i autorskich metod, jakie Jarek sam stosuje w swojej pracy. Pracowaliśmy na autentycznych briefach i braliśmy udział w prawdziwych projektach. Naprawdę było bardzo blisko, by pierwsze pieniądze zarobić już w ramach kursu podczas pracy nad zleceniami Klientów Jarka. (Klienci wiedzieli, że to my pracujemy nad ich projektem ;).

Śmiało mogę polecić kurs copywritingu osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z copywritingiem, jak i już pracującym w branży reklamowej, marketingowej.

Oczywiście przekazana przez Jarka wiedza, to coś, czego nie da się wycenić (Przynajmniej od razu ;). Ale jeśli mierzyć kurs copywritingu jakimikolwiek wymiernymi efektami, to zostało mi po nim ponad 1,5 GB przydatnych plików, wartościowych nagrań video, konstruktywnych przykładów, praktycznych formularzy i skutecznych tekstów do których zawsze będę mógł wrócić.

A co dla mnie najważniejsze, moje teksty już nigdy nie będą takie, jak wcześniej.

Copywriting Masterclass to dobrze wydane, a raczej zainwestowane pieniądze.

Sławek 
Elsner


Jak dla mnie jest świetnie: prosto, czytelnie, bez zbędnej "gadki szmatki". Forma również mi odpowiada, to że się wszyscy widzimy, twoje tabliczki, historie itd. Naprawdę fajne warsztaty. Podoba mi się również twoje podejście to copywritingu, tzn. że jednak nie jest to jakaś bezduszna, oklepana, przesłodzona "sztuka" sprzedaży, ale widzisz w tym coś więcej, że jest tam i miejsce na szczyptę artyzmu, tworzenia, że jednak trzeba trochę serca w to włożyć. Niech takim podsumowaniem tego dzisiejszego spotkania będą słowa mojej żony: "Jezu, Sławek, a co ty taki zadowolony? Ile dziewczyn jest na tym kursie? Zakochałeś się?"

Katarzyna G.


Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na udział w Twoim kursie, choć początkowo się wahałam. Nie byłam pewna, czy copywriting jest dla mnie i czy chcę inwestować w to pieniądze. Po pierwszych zajęciach nie miałam już wątpliwości. Czułam, że to jest pasjonująca przygoda i najprawdopodobniej zaczyna się nowy rozdział mojego zawodowego życia. Przez cały czas trwania kursu było widać, że uczciwie podchodzisz do swojej pracy i przekazujesz nam wiedzę i doświadczenie, które zdobyłeś przez lata pracy. Zaletą Twojego kursu jest duża ilość praktyki. Wszystkie zadania domowe były realnymi projektami copywriterskimi, które później omawialiśmy na indywidualnych spotkaniach. Bardzo wysoko je oceniam.

Anna
Habina


Szczerze? Odkryłam słowo COPYWRITING i mniej więcej na czym to polega zaraz po Nowym Roku. Stwierdziłam "fajne, mogłabym to robić".  Ale co dalej? Jak się za to zabrać? Oto przyszło olśnienie z FB, COPYWRITING MASTERCLASS, kliknęłam, nie miałam czasu żeby czytać do końca, dostałam zielone światło od męża, że z fakturą spoko, bierzemy (choć wtedy też nie czaił co to jest)... i tak zaczęłam kurs copywritingu.
Twoją pełną ofertę przeczytałam dopiero kiedy pisaliśmy listy sprzedażowe :D Po prostu zadziałał instynkt; tak jak wtedy kiedy zapisywałam się na kurs wspinowy, na którym poznałam Tomka, mojego męża.
Nie miałam pojęcia do końca, za co zapłacę. Teraz wiem że wiedza, którą otrzymałam, jest warta znacznie więcej. Nie cukrzę i nie zamierzam, piszę szczerze. Zawsze. Taka górska przypadłość...

Monika
Pinkowska


Podczas kursu Copywriting Masterclass  było przede wszystkim mnóstwo praktycznych ćwiczeń, często trudnych (dla mnie), ale to tylko mobilizowało mnie, żeby zrobić je jak najlepiej. Jarek dał nam narzędzia, które używam teraz stale w pracy. Ceniłam sobie konsultacje jeden na jeden, bo nie zawsze mam śmiałość, aby mówić na forum. Dostawałam wskazówki konkretnie dla mnie i pod kątem mojej pracy zawodowej. Zawsze mogłam liczyć na pomoc, fachową i szczerą informację zwrotną od Jarka. Po szkoleniu nabrałam wiary w siebie i po prostu piszę lepsze teksty. Dziękuję!


Copywriting Masterclass to:

 • Roczny dostęp platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Ponad 100 lekcji podzielonych na 6 trzytygodniowych modułów 
 • Dostęp do materiałów w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu
 •  Forum, na którym społeczność kursu wzajemnie się wspiera i komentuje swoje prace
 • Raz w miesiącu webinar na żywo + dostęp do archiwalnych nagrań
 • Praktyczne porady ukierunkowane na osadzenie się w zawodzie copywritera
 • Szablony CopyBlueprint - jak krok po kroku korzystać z poznanych metod
 • Dostęp do prywatnego forum i kręgu poleceń freelancerskich FreeTribe
 • Pomoc i doradztwo w wycenianiu Twoich pierwszych zleceń copywriterskich
 •  Sekretna lista narzędzi i książek, które pomogą Ci stać się lepszym copywriterem
 • Gościnne wykłady zaprzyjaźnionych ze mną ekspertów z branży 
 • Zadania copywrierskie bazujące na prawdziwych projektach i briefach
 • Zniżki na inne organizowane przeze mnie kursy on-line oraz udział w "jazdach próbnych".
 • Lekcje na życzenie. Cykl lekcyjny nagrywany na podstawie potrzeb uczestników kursu.
 • Pogrupowane w cykle lekcje video, w krótkich i łatwo przystępnych porcjach
 • Slogaton - pełen emocji konkurs copywriterski z nagrodą główną - wyjazdem do mnie na Goa      
 • Gwarancja 21 dni - jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań to zwrócę Ci pieniądze
 • Metoda O'Pen oraz CopyThatSells - poznasz proste techniki, które zmieniają słowa w zyski
 • Jesteśmy w stałym kontakcie e-mailowym  wysyłasz pytania - ja szybko odpowiadam
 • Certyfikat ukończenia kursu, który zyskuje coraz większą renomę na rynku

Tu znajdziesz odpowiedzi na 
często zadawane pytania:

Co mi da ten kurs?

Ile czasu tygodniowo muszę mu poświęcić?

Czy muszę robić zadania domowe?

Czy otrzymam od Ciebie feedback?

Kto organizuje ten kurs?

Czy to kurs tylko dla osób, które chcą zostać copywriterami?

Czy mogę kupić ten kurs swojemu pracownikowi?

Jakie są dokładne zasady Slogatonu?


COPYWRITING MASTERCLASS  

W tej opcji masz pełną wersję kursu. Możesz go ukończyć w 4 i pół miesiąca, albo możesz sobie rozłożyć naukę na cały rok. 

 • check
  Ponad 150 lekcji i 30 godzin wysokiej jakości materiałów video + projekty i zadania domowe.
 • Roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Udział w odbywających się raz w miesiącu Liveline'ach (12 spotkań na żywo)
 • Grupowe sesje Marketing Satsang, na których odpowiem na  Twoje pytania
 • check
  Pełen dostęp do Archiwum wykładów i webinarów
 • check
  Udział w konkursie Slogaton z możliwością wygrania wyjazdu do Indii, na 7-dniowy osobisty coaching ze mną
 • check
  Szablony CopyBlueprint do każdego bloku lekcyjnego
 • check
  Dostęp do Lekcji na Życzenie, sekcji w której stale  dodaję nowe lekcje video, tworzone wg  sugestii uczestników kursu.
 • check
  Stały kontakt e-mailowy z kursantami
 • check
  Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
 • check
  Certyfikat ukończenia kursu

2150 PLN BRUTTO 


Możliwe raty.

Nic nie ryzykujesz. Masz 21 dni na zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.  


Twoja satysfakcja gwarantowana. Jeżeli przez 21 dni będziesz rzetelnie uczestniczyć w kursie, zrobisz wszystkie zadania domowe, ale uznasz, że to jednak nie dla Ciebie. Spoko. Wyślij do mnie e-mail, a ja zwrócę Ci całą zapłaconą przez Ciebie kwotę.

Uczciwe, prawda?