Zostań prawdziwym copywriterem

Dołącz do uczestników prestiżowego kursu, 
prowadzonego przez jednego z najbardziej
doświadczonych copywriterów w Polsce.


Jeżeli chcesz zostać
dobrym i dobrze zarabiającym copywrtierem 
   i nauczyć się sztuki copywritingu,
by zwiększać sprzedaż w biznesie... 
TO WŁAŚNIE KURS  
DLA CIEBIE!

 Nazywam się Jarek Kaniewski. Jestem copywriterem.
 Od 20 lat tworzę reklamy, teksty i hasła 
dla największych firm i marek. 
Moje hasło "Pij mleko. Będziesz wielki." przeszło do historii polskiej reklamy. Copywriting dał mi wolność. Mieszkam w słonecznym Goa, pracuję kiedy chcę i dla kogo chcę. Ciebie też nauczę tego fachu.


Proponuję Ci wspólną podróż przez świat słów, myśli, obrazów i dźwięków.

W tej drodze będę Twoim towarzyszem i przewodnikiem. Będziemy szli szlakami,
które odkrywałem przez 20 lat mojej kariery zawodowej. Będziemy eksplorować różne obszary pracy copywritera. Będą wykłady, webinaria, warsztaty, spotkania grupowe
 i indywidualne, na których będę omawiać Twoją pracę i dawać Ci cenne wskazówki.


Będzie trochę teorii, ale królować będzie praktyka. Zmierzymy się z prawdziwymi projektami – zadaniami, z którymi copywriterzy mają do czynienia na co dzień. Będziemy pisać teksty marketingowe, wymyślać hasła i nazwy marek, tworzyć scenariusze reklam

i rozkładać na czynniki pierwsze formuły skutecznych tekstów sprzedażowych.

Każda ze zdobytych tutaj umiejętności rozwinie Twój warsztat i da Ci mocny fundament
do dalszego rozwoju zawodowego. Podczas kursu opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach oraz wnioskach, które z nich wyciągnąłem. Wyposażę Cię w długą listę sprawdzonych technik i metod, które będziemy razem testować. To będzie dla Ciebie droga na skróty do miejsca, w którym ja się dziś znajduję.​​​​​

KONRETNA WIEDZA
BEZ ZBĘDNEGO BULLSHITU

Mówmy sobie na Ty

Pomysł stworzenia kursu dla copywriterów kiełkował w mojej głowie już od dawna. Z tego właśnie powodu, w ostatnich latach z uwagą obserwowałem mój warsztat pracy, robiłem notatki i kolekcjonowałem ciekawe case study. Pokażę Ci więc prawdziwą twarz copywritingu – z jego zaletami oraz wadami. To będzie przyspieszony kurs nabywania dojrzałości zawodowej.

Wiem, jakiego wsparcia ode mnie potrzebujesz. Moi studenci chwalą ten kurs copywritingu za dobrze przemyślaną strukturę, która krok po kroku wprowadza Cię w temat. 

Będzie wesoło, będzie ciekawie, będzie intensywnie.
Zadania, które będziesz otrzymywać - pozwolą Ci za każdym razem dokładnie przetestować zdobywaną wiedzę.

Z każdą lekcją i z każdym zadaniem projektem staniesz się coraz bardziej świadomym i  bardziej dojrzałym copywriterem. Podczas kursu będę po prostu Twoim starszym kolegą po fachu, który chce Ci pomóc i wesprzeć Cię swoim doświadczeniem.
Życzliwie i bez nadęcia. Czujesz to?

Chcesz pracować w agencji?

Ja też byłem kiedyś początkującym copywriterem. Dobrze pamiętam czym jest pierwszy dzień w agencji reklamowej. Kiedy wszystko jest nowe i nieznane. 

Wiesz, co mi wtedy najbardziej doskwierało? Niepewność. Robiłem dobrą minę do złej gry. Kiwałem głową, udając, że wiem w jaką gram grę, chociaż tak naprawdę zupełnie nie rozumiałem jej zasad.

A co jeśli pojawiłbyś się w agencji wiedząc od razu wszystko, czego potrzebujesz? A nawet więcej. Będziesz wyposażony w narzędzia i mindset, których Twoi „bardziej doświadczeni koledzy” nie mają i być może nigdy nie otrzymają.

Pewność tego co się robi jest bezcenna, a na klientów działa wręcz hipnotycznie. Ten kurs zbuduje w Tobie tę pewność.

A może chesz być freelancerem?

Freelancing to nie tylko leżenie z laptopem w hamaku (chociaż też), to przede wszystkim odpowiedzialne prowadzenie swojego własnego biznesu. Z jednej strony praca jako freelancer daje wielką wolność i niezależność, z drugiej zaś strony to pozbycie się balonu bezpieczeństwa, jaki daje praca na etat w agencji.
Na tym rynku przetrwać mogą tylko najlepsi.

Podpowiem Ci jak być wśród nich. Jak radzić sobie w roli wolnego strzelca, jak pozyskiwać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak negocjować stawki, jak skutecznie promować swoją markę. Twoim nauczycielem będzie freelancer, który robi to już od 15 lat. To dość dobre źródło informacji, prawda?

CO DA CI TEN KURS?

Dowiesz się m.in:

Jak zostać ekspertem i zacząć
dobrze zarabiać na copywritingu

Copywriting to dla wielu praca marzeń. To umiejętność, która zwiększa sprzedaż praktycznie w każdym biznesie. Ten kurs krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki skutecznego copywritingu.  

Jak rozpoznać DNA potrzeb każdego Twojego klienta

Będziemy pracować nad tym jak dobrze zrozumieć różne poziomy potrzeb klientów. Jak je rozkodować i świadomie budować skuteczną komunikację marketingową.

Jak klonować sukcesy, stosując sprawdzone metody pisania

Podczas mojego kursu copywritingu nauczę Cię wielu sprawdzonych technik copywriterskich. Pomogę Ci momentalnie zacząć tworzyć lepsze reklamy i teksty. Poznasz też moją autorską metodę O'PEN. 

Jak tworzyć historie,
które poruszają emocje 

Copywriting to na szczęście nie tylko wyuczone formułki i metody. Tutaj w cenie jest także Twoja kreatywność. Pokażę Ci, jak ją wyzwolić, jak o nią dbać i czerpać z niej jak najwięcej korzyści.

Jak budować swój autorytet
i zdobywać coraz lepsze zlecenia

Droga od początkującego copywritera do eksperta w swojej branży nie musi ciągnąć się w nieskończoność. Podpowiem Ci, jak i gdzie znaleźć swój styl i własną niszę.

Jak zarabiać kilka tysięcy złotych za JEDNO słowo

Tak, to też jest możliwe.

Jak zostać copywriterem, któremu klienci ufają w 100%

Bo tak naprawdę tylko tacy copywriterzy liczą się na rynku.

A CO O KURSIE MÓWIĄ
JEGO UCZESTNICY?


Małgorzata Łuczaj


Przede wszystkim ogromny szacunek do Ciebie za merytoryczne przygotowanie. Wszystko dograne, bez lania wody. Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, którą posiadasz i wiary w nas, jako kursantów, że damy radę:) Dużym plusem jest możliwość spróbowania kilku rzeczy i sprawdzenia, jaki styl odpowiada kursantowi najbardziej. Jesteś bardzo pozytywnym i inspirującym człowiekiem, co bardzo mi się udzielało. 

  W żadnym razie jednak nie żałuję decyzji o kursie, uważam, że świetnie trafiliśmy, jestem bardzo usatysfakcjonowana i wdzięczna :)

Arkadiusz Jażdżejewski


Dla mnie uczestnictwo w kursie Copywriting Masterclass to było osiem intensywnych i produktywnych tygodni. Jarek Kaniewski przekazał nam nie tylko podstawy i teorię copywritingu, ale co najważniejsze - dzieląc się swoim doświadczeniem - przygotował nas do praktycznej pracy w copywritingu.

Oprócz wyselekcjonowanej i przefiltrowanej przez niego wiedzy otrzymaliśmy zestaw gotowych do użycia rozwiązań i autorskich metod, jakie Jarek sam stosuje w swojej pracy. Pracowaliśmy na autentycznych briefach i braliśmy udział w prawdziwych projektach. Naprawdę było bardzo blisko, by pierwsze pieniądze zarobić już w ramach kursu podczas pracy nad zleceniami Klientów Jarka. (Klienci wiedzieli, że to my pracujemy nad ich projektem ;).

Śmiało mogę polecić kurs copywritingu osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z copywritingiem, jak i już pracującym w branży reklamowej, marketingowej.

Oczywiście przekazana przez Jarka wiedza, to coś, czego nie da się wycenić (Przynajmniej od razu ;). Ale jeśli mierzyć kurs copywritingu jakimikolwiek wymiernymi efektami, to zostało mi po nim ponad 1,5 GB przydatnych plików, wartościowych nagrań video, konstruktywnych przykładów, praktycznych formularzy i skutecznych tekstów do których zawsze będę mógł wrócić.

A co dla mnie najważniejsze, moje teksty już nigdy nie będą takie, jak wcześniej.

Copywriting Masterclass to dobrze wydane, a raczej zainwestowane pieniądze.

Katarzyna Gawronek


Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na udział w Twoim kursie, choć początkowo się wahałam. Nie byłam pewna, czy copywriting jest dla mnie i czy chcę inwestować w to pieniądze. Po pierwszych zajęciach nie miałam już wątpliwości. Czułam, że to jest pasjonująca przygoda i najprawdopodobniej zaczyna się nowy rozdział mojego zawodowego życia. Przez cały czas trwania kursu było widać, że uczciwie podchodzisz do swojej pracy i przekazujesz nam wiedzę i doświadczenie, które zdobyłeś przez lata pracy. Zaletą Twojego kursu jest duża ilość praktyki. Wszystkie zadania domowe były realnymi projektami copywriterskimi, które później omawialiśmy na indywidualnych spotkaniach. Bardzo wysoko je oceniam.

Anna
Habina


Szczerze? Odkryłam słowo COPYWRITING i mniej więcej na czym to polega zaraz po Nowym Roku. Stwierdziłam "fajne, mogłabym to robić".  Ale co dalej? Jak się za to zabrać? Oto przyszło olśnienie z FB, COPYWRITING MASTERCLASS, kliknęłam, nie miałam czasu żeby czytać do końca, dostałam zielone światło od męża, że z fakturą spoko, bierzemy (choć wtedy też nie czaił co to jest)... i tak zaczęłam kurs copywritingu.
Twoją pełną ofertę przeczytałam dopiero kiedy pisaliśmy listy sprzedażowe :D Po prostu zadziałał instynkt; tak jak wtedy kiedy zapisywałam się na kurs wspinowy, na którym poznałam Tomka, mojego męża.
Nie miałam pojęcia do końca, za co zapłacę. Teraz wiem że wiedza, którą otrzymałam, jest warta znacznie więcej. Nie cukrzę i nie zamierzam, piszę szczerze. Zawsze. Taka górska przypadłość...FORMUŁA KURSU

 • Roczny dostęp platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 •  2 ścieżki kształcenia:  "Zostań Copywriterem" oraz "Copywriting w Twoim Biznesie"
 • Co 3 tygodnie webinar na żywo + dostęp do archiwalnych nagrań
 • Indywidualne spotkania on-line, podczas których omawiamy Twoje projekty       VIP
 • Szablony CopyBlueprint - jak krok po kroku korzystać z poznanych metod
 • Dostęp do prywatnego forum i kręgu poleceń freelancerskich FreeTribe
 • Moja osobista pomoc i doradztwo w rozwoju Twojej kariery zawodowej     VIP
 •  Sekretna lista narzędzi i książek, które pomogą Ci stać się lepszym copywriterem
 • Gościnne wykłady zaprzyjaźnionych ze mną ekspertów z branży 
 • Zadania copywrierskie bazujące na prawdziwych projektach i briefach
 • Pogrupowane w cykle lekcje video, w krótkich i łatwo przystępnych porcjach
 • Sloganowa Ruletka - pełen emocji konkurs i warsztat copywriterski z nagrodami      VIP
 • CopyChallenge - już podczas kursu zrealizuj pierwsze płatne zlecenie copywriterskie      VIP
 • Metoda O'Pen oraz CopyThatSells - poznasz proste techniki, które zmieniają słowa w zyski
 • Jesteśmy w stałym konakcie e-mailowym  wysyłasz pytania - ja szybko odpowiadam
 • Certyfikat ukończenia kursu wraz z podsumowaniem Twoich dokonań


COPYWRITING MASTERCLASS  

W tej opcji masz pełną wersję kursu
bez indywidualnych spotkań z Jarkiem. 
Po każdym bloku otrzymujesz zadanie, którego wykonanie daje Ci dostęp do kolejnych materiałów. 

 • Roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Udział w odbywających się co 3 tygodnie webinarach on-line  
 • Grupowe sesje Q&A, na których odpowiem na wszystkie Twoje pytania
 • check
  Pełen dostęp do Archiwum wykładów i webinarów
 • check
  Pisemne komentarze do wykonanych przez Ciebie zadań copywriterskich
 • check
  Szablony CopyBlueprint do każdego bloku lekcyjnego
 • check
  Stały kontakt e-mailowy z kursantami
 • check
  Dostęp do grupy freelancerskiej FreeTribe
 • check
  Certyfikat ukończenia kursu

750 PLN NETTO

(922,5 PLN z VAT) 6

COPYWRITING MASTERCLASS VIP 

(Tylko 12 miejsc)

W tej formule kursu jestem z Tobą w indywidualnym trybie nauki copywritingu.  Spotykamy się na prywatnych sesjach on-line 
i wspólnie analizujemy postępy Twojej pracy.

 • Indywidualny tok nauczania
 • 7 prywatnych sesji coachingowych z Jarkiem
 • Analiza i omówienie każdego z Twoich zadań
 • check
  CopyChellange - pomoc w realizacji pierwszego płatnego zlecenia już podczas trwania kursu 
 • check
  Udział w konkursie Sloganowa Ruletka - warsztatach wyzwalania kreatywności
 • Roczny dostęp do mojej platformy e-learningowej Copywriting Masterclass
 • Udział w odbywających się co 3 tygodnie webinarach on-line  
 • Grupowe sesje Q&A, na których odpowiem na wszystkie Twoje pytania
 • check
  Pełen dostęp do Archiwum wykładów i webinarów
 • check
  Szablony CopyBlueprint do każdego bloku lekcyjnego
 • check
  Stały kontakt e-mailowy z kursantami
 • check
  Dostęp do grupy freelancerskiej FreeTribe
 • check
  Certyfikat ukończenia kursu

1750 PLN NETTO

(2152,5 PLN z VAT)  6

JUŻ WKRÓTCE RUSZAJĄ ZAPISYJeżeli chcesz otrzymać informacje o ponownym otwarciu zapisów na kurs - wypełnij poniższy formularz.