Portfolio tekstów na strony internetowe

Moją specjalizacją jest pisanie tekstów na strony internetowe.

Poniżej znajdziesz przykłady kilkudziesięciu realizacji, które zrobiłem. 

EPOS

Przygotowanie tekstów na stronę dla wyłącznego dystrybutora zegarków marki EPOS na Polskę. Projekt wymagał napisania wysokiej jakości tekstów opisujących historię firmy oraz jej wartości. Oprócz tego stworzyłem również hasła pojawiające się na stronie www oraz hasło pozycjonujące – „Sztuka kreowania czasu.”

Asseco Polska

Opracowałem większość tekstów wizerunkowych oraz profil marki na stronę jednej z największych w Europie firm informatycznych.

Demarko Trailers

Teksty wizerunkowe oraz teksty techniczne dla polskiej firmy specjalizującej się w produkcji naczep wielkogabarytowych. Teksty polskie były bazą do powstania wersji angielskiej.

Filippo Loreti

Teksty na stronę www oraz teksty ogłoszeń na Facebook'a dla estońskiej firmy produkujacej ekskluzywne zegarki. Filippo Loreti to projekt zegarków na rękę, który zebrał najwięcej funduszy na Kickstarterze - blisko 1 milion dolarów.

Egidon

Kompleksowe teksty i hasła reklamowe dla firmy Egidon, która jest firmą konsultingową i już od ponad 7 lat pomaga Polakom oraz innym obywatelom Unii Europejskiej skutecznie ograniczać ryzyko finansowe w biznesie.

Kroll Ontrack

Międzynarodowa firma - światowy lider w odzyskiwaniu, zwrócił się do mnie o transkreację ich angielskich tekstów. Efektem jest polska strona dostosowana do lokalnego rynku i oczekiwań klientów.

Savicki

Teksty wizerunkowe oraz szablony komunikatów do korespondencji elektronicznej dla firmy jubilerskiej Savicki.

Fornett Consulting

Teksty PR oraz teksty na stronę www dla firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych. W ramach współpracy firma Fornett wydała również moją książkę "Borsuk Karol" - którą można obecnie kupić w AppStore.

Eko Jurty

Wykonałem teksty na stronę www oraz wymyśliłem hasło reklamowe dla jednego z wiodących producentów jurt, prywatnie mojego przyjaciela.

Trimo

Stworzyłem nazwę oraz teksty na stronę internetową dla norweskiej firmy sprzątającej. Teksty były napisane po polsku, a następnie przetłumaczone na język norweski.

HFT Brokers

Redakcja tekstów wizerunkowych dla firmy HFT Brokers. Projekt wymagał dogłębnego poznania zagadnień finansowych oraz mechaniki procesów obsługiwanych przez klienta.

Fotele.com

Specjalistyczne opisy produktów wykonane na zlecenie firmy ProWellness, wiodącego polskiego dystrybutora foteli do masażu. Opisy produktów wykonane na podstawie wywiadów korporacyjnych przeprowadzonych w biurze klienta.

Lider Walut

Jedna z pierwszych w Polsce platforma specjalizująca się w wymianie walut on-online zwróciła się do mnie o pomoc w napisaniu tekstów na ich stronę www.

DLP Transport

Teksty wizerunkowe na stronę www oraz hasło pozycjonujące dla polskiej firmy transportowej. Teksty na stronę internetową powstały na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez Interenet.

Aveno Life

Teksty wizerunkowe i marketingowe dla ekonomicznej linii stołów do masażu firmy Habys - największego w Europie producenta stołów do masażu.

CLS Service

Teksty na stronę www dla firmy cateringowej specjalizującej się w obsłudze imprez konferencyjnych dla środowisk naukowych. W ramach współpracy powstało również hasło pozycjonujące.

Artist Tax Consulting

Teksty na stronę internetową dla szwajcarskiej firmy specjalizującej się w optymalizacji podatkowej dla osób pracujących w wolnych zawodach: modelek, sportowców, DJów. Założycielką agencji jest znana polska modelka - Anna Tokarska. Co ciekawe, bazowe teksty na stronę www powstały w języku polskim - dopiero później zostały przetłumaczone na inne języki.

Dziedzictwo Wina

Strona przygotowana dla specjalistycznego doboru win na wesele. Teksty na stronę powstawały na podstawie wywiadu telefonicznego.

Optegra

Teksty wizerunkowe oraz specjalistyczne opisy usług dla jednej z największych w Europie firm specjalizujących się w chirurgii oka.

DATEV

Kompleksowe teksty na stronę www napisane na podstawie wywiadów korporacyjnych przeprowadzonych z pracownikami firmy. Duży, trwający kilka miesięcy projekt.

Balkar

Teksty na stronę www i hasła reklamowe dla Balkar Technology - jednej z najbardziej doświadczonych i uznanych polskich firm specjalizujących się w dostawie i montażu nowoczesnych systemów dachowych oraz modułów naświetlających.

Income Property

Teksty na stronę internetową firmy zajmującej się inwestycjami w rynek nieruchomości. Teksty wymagały poznania specyfiki branży oraz dostosowania przekazu do grupy docelowej, jaką są bogaci ludzie i inwestorzy.

Igloo

Teksty na stronę www dla jednego największych w Europie Wschodniej producentów przemysłowego sprzętu chłodniczego dla sklepów, restauracji i hipermarketów. Teksty wizerunkowe oraz marketingowe. Powstały na podstawie wywiadów korporacyjnych z właścielem firmy. Udany projekt zaowocował kolejnym zleceniem dla siostrzenej firmy - Miloo Electronics. Dla Igloo stworzyłem również tag line firmowy - Fresh Innovations.

Carisma

Teksty na stronę www dla największej agencji nieruchomości w Polsce obslugującej rynek hiszpański. W ramach współpracy pojechałem do Klienta do Hiszpanii, gdzie robiłem wywiady oraz research. Na podstawie zdobytych informacji stworzyłem teksty wizerunkowe na stronę internetową oraz tzw. "Słoneczne Historie" - testymoniale/wywiady z zadowolonymi klientami firmy.

Piotr Wawrzyniak

Teksty na stronę internetową doradcy marketingowego Piotra Wawrzyniaka - eksperta od budowania silnych marek. Strona ma za zadanie wspierać jego markę osobistą.

Income Property

Teksty na stronę internetową firmy zajmującej się inwestycjami w rynek nieruchomości. Teksty wymagały poznania specyfiki branży oraz dostosowania przekazu do grupy docelowej, jaką są bogaci ludzie i inwestorzy.

PremoShield

Teksty na stronę firmy specjalizującej się w foliach ochronnych nakładanych na karoserię samochodu. Firma jest autoryzowanym przedstawiecielem amerykańskiego producenta folii XPEL.

Fox BootCamp

Obozy kondycyjne dla osób, które potrzebują dostać mocny wycisk. Na potrzeby marki FoxBootCamp stworzyłem teksty na stronę www oraz hasła promujące ich usługi.

Sobota House of Dentistry

Komplet tekstów wizerunkowych oraz sprzedażowych dla poznańskiej ekskluzywnej kliniki dentystycznej Sobota House of Dentistry.

Hausen.pl

Firma specjalizująca się w sprzedaży luksusowych domów. Stworzyłem nazwę marki (naming), teksty wizerunkowe oraz storytelling dla firmy.

Słodkie Bukiety

Koncepty kreatywny strony (słodka łąka) oraz teksty i hasła na interaktywną stronę marki Słodkie Bukiety.

IToro

Redakcja tekstów oraz stworzenie haseł dla firmy informatycznej specjalizującej się w zabezpieczeniach firm przed atakami hakerskimi.

Vidya Aranya

Teksty na stronę internetową alternatywnej, międzynarodowej szkoły podstawowej w Indiach, w Goa. Uczęszczają do niej moje dzieci.

Szkoła Waldorfska w Krakowie

Teksty opisujące szkołę waldorfską im. Korczaka w Krakowie. Moim zadaniem było przybliżenie idei waldorfskiej rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka.

Wayman

Landing Page dla specjalistycznego oprogramowania dla firm architektonicznych.

SII Polska

Teksty na landing page (stron produktowych) dla jednej z największych w Polsce firm informatycznych.

Golden Key

Teksty na stronę www dla ekskluzywnej warszawskiej agencji nieruchomości.

Zimowo.pl

Teksty opisujące usługi i funkcjonalności serwisu specjalizującego się w promocji sportów ziomowych oraz giełdzie sprzętu zimowego.

Peregrine

Koncept strony, teksty i hasła reklamowe przygotowane dla firmy, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym i analityką biznesową.

Pro Acta

Teksty na stronę internetową dla jednego z najbardziej prężnych software house'ów w Polsce.

Formularz Kontaktowy

powered by Typeform