Artykuł pod Content Marketing – ergonomiczne stoły do pakowania.

 • Job DurationJednorazowe
 • Project LevelŚredni
 • Project deadlinePrzedawnione

Szczegóły Zlecenia

Dzień dobry,

poszukuję osoby, która napisze dla mojej firmy artykuł według wytycznych. Możliwa stała współpraca.

Poniżej przedstawiam INTEL

 

Czego dotyczy: Promocja stołów do pakowania

Target: osoby prowadzące działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży za pośrednictwem portali aukcyjnych lub sklepów internetowych. Osoby, które pod wpływem COVID odczuwają znaczący wzrost zamówień, przekładający się na wzrost ilości paczek do zapakowania dziennie. Osoby chcące ułatwić i przyspieszyć pakowania paczek. Osoby oczekujące stołu „na wczoraj”.

Ograniczenia pod względem branży: brak.

Przedział wiekowy: 25-45 lat.

 

Temat  – „Pakuj szybciej z RA Construction”- uzmysłowienie ludziom, że znamy ich problemy i wiemy czego oczekują. Podajemy 5 powodów dlaczego nasze stoły odmienią ich pracę. Promujemy szybką wysyłkę w 48 h.

INFO

Produkt można wybrać na naszej stronie internetowej spośród gotowych rozwiązań lub skonsultować się z naszymi ludźmi, którzy pomogą skonfigurować odpowiednie stanowisko pracy. Tworzymy wizualizację stanowiska za darmo. Domeną naszej firmy jest ergonomia. Stanowiska są dobierane w taki sposób, by zbytnio nie obciążać pracownika. Wszystkie komponenty umieszczamy w taki sposób, by zawsze były pod ręką.

 

 1. Posiadamy 3 wielkości blatu 1200x700mm; 1600x700mm oraz 2000x700mm.
 2. Chcemy uświadomić ludziom, że doskonale wiemy co robimy i mogą nam zaufać.
 3. Chętnie doradzamy i edukujemy w kwestii ergonomii stanowiska pracy.
 4. Oferujemy wysokie jakościowo produkty.
 5. Oferujemy wysyłkę większości produktów w 48-72 godziny.
 6. Chcemy uzmysłowić ludziom, że odpowiednio przystosowując stanowisko do pakowania zaoszczędzą czas, który się z kolei przełoży na większą przepustowość, a ta na zysk.
 7. Inwestując raz w takie stanowisko zapewniasz sobie niewspółmierne korzyści.
 8. Wysyłka na terenie całej Polski.

5 powodów dlaczego nasz stół do pakowania odmieni Waszą pracę

 1. Wysokość blatu stołu jest dostosowana specjalnie do charakteru pracy na stojąco lub siedząco. W ofercie posiadamy stoły z możliwością regulacji wysokości blatu. Odpowiednio dobrana wysokość pozwala zachować pracownikowi komfortową pozycję w trakcie pracy.
 2. Oświetlenie stołów jest również dobierane w zależności od charakterystyki pracy. W zależności od wielkości stołu oferujemy lampy LED o mocy 20;40;60 W.
 3. Możliwość rozbudowy stołu gwarantuje umiejscowienie najważniejszych komponentów tam gdzie pracownik się będzie tego spodziewać. Skoro będzie miał wszystko pod ręką to przełoży się na oszczędność czasu i optymalizację procesu pakowania.
 4. Stoły są kompatybilne z akcesoriami do pakowania dostępnymi na naszej stronie. W przyszłości jeżeli klient zdecyduje się na modyfikację stanowisk (bo nie będzie pakowała już butów, a na przykład odzież i będzie potrzebował innego rozwiązania) to będzie miał taką możliwość przy niewielkim nakładzie finansowym.
 5. Do wymyślenia 😊

Wymagane języki

Kiedy projekt ma być ukończony?

28 października 2020