Stworzę hasło pozycjonujące dla Twojej firmy

Zamów stworzenie hasła reklamowego u  jednego z najlepszych specjalistów w Polsce.

Kilkanaście lat temu stworzyłem hasło “Pij mleko. Będziesz wielki”Choć od tamtego czasu minęło już sporo czasu, mój slogan reklamowy to jedno z najsłynniejszych haseł w historii polskiej reklamy. Kampania zdobyła m.in prestiżową nagrodę Effie Award. Z badań przeprowadzonych przez Millward Brown zna ją aż 98% dorosłych PolakówOprócz tego sloganu stworzyłem kilkadziesiąt innych równie dobrych, albo jeszcze lepszych haseł. Korzystają z nich banki, centra handlowe, ale również małe i średnie firmy – te, które chcą się wybić z masy.

Może Ci się wydawać, że slogany reklamowe zarezerwowane są tylko dla największych firm i marek. To nieprawda. Dobre hasło reklamowe broni się samo, nawet bez wielkich budżetów i kampanii marketingowych. To inwestycja, która pracuje na siebie 24 godziny na dobę.

W ramach tej usługi otrzymasz ode mnie propozycje 10 haseł do wyboru.

FAQ

1. Co jeżeli żadne hasło mi się nie spodoba?

Po ponownym briefingu przedstawię Ci kolejny zestaw haseł. Jeżeli druga tura nie przyniesie rozstrzygnięcia to Twoje pieniądze zostaną zwrócone pomniejszone o 25% sumy zamówienia (jest to koszt za moją pracę).

2. Czy cena ostateczna obejmuje sprzedaż praw autorskich.

Tak.

 

 

Recenzje

Nie ma jeszcze recenzji.