PL/ANG: Artykuły na blogi i inne unikalne treści, które cenią zarówno ludzie, jak i algorytmy Google.

Specjalizuję się w tworzeniu contentu na blogi firmowe prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Do każdego tekstu podchodzę indywidualnie, przeprowadzając gruntowny research. Być może moja sumienność mnie kiedyś wykończy, lecz dopóki żyję, możesz na niej skorzystać ;).

Dlaczego wartościowe treści są tak istotne we współczesnym marketingu? W content writingu chodzi jednak o dużo więcej niż po prostu słowa. Teksty kreowane z perspektywy mojej wiedzy w zakresie content marketingu oraz SEO trafiają zarówno do ludzi, jak i do algorytmów Google.  Tworzę teksty łączące w sobie magię słowa i techniki skutecznego marketingu treści. Gdy content dostarcza prawdziwej wartości i rozrywki Twoim odbiorcom, zyskujemy wszyscy.

Prowadzenie bloga i content marketing są niczym zdobywanie sympatii kota lub trening – żeby zobaczyć efekty trzeba czasu, regularności i przemyślanych działań. Nie ma jednak wątpliwości, że oswojony kanapowy drapieżca, świetna kondycja czy też zwiększenie ruchu na stronie i pozyskanie większego grona klientów to jedne z tych rzeczy, na które warto odrobinę zaczekać.

Prawdziwa wartość tworzy się wraz z czasem, a nie z dnia na dzień.

Skontaktuj się ze mną i wspólnie stwórzmy strategię rozwoju Twojej marki dzięki tekstom, które budują profesjonalny wizerunek Twojego brandu, inspirują Twoich odbiorców i pomagają Ci łatwiej osiągać wyznaczone cele.

Recenzje

Nie ma jeszcze recenzji.